Rezidence Ladronka

Luxusní bydlení u parku Ladronka
1+kk - 5+kk
36 m2 - 236 m2
6 640 591 - 33 888 678 Kč
www.rezidence-ladronka.cz Poptat projekt

O projektu

Nové luxuxní byty na Praze 6 v bezprostřední blízkosti parku Ladronka nabízí velkorysý uzavřený rezidenční areál na pozemku o více než 28.000 m2 mezi ulicemi Tomanova a Nad Tejnkou. Jedenáct viladomů je situováno v rozsáhlé parkové zahradě a charakter jejich výstavby navazuje na prvorepublikovou architekturu okolí. Areál se vyznačuje mimořádně vysokým komfortem a klidným prostředím. Společné části projektu nabízejí mnoho relaxačních ploch, které obklopují vzrostlé stromy, živé ploty a další zeleň. 

Lokalita na pomezí Břevnova a Motola je velmi atraktivní svým klidným prostředím a současně skvělou dostupností. Rezidence Ladronka jsou umístěny na kopci s nádhernými výhledy do okolí včetně historického centra města a Pražského hradu. 

Přímo před recepcí areálu je autobusová zastávka (spojení na metro linky A Petřiny i linky B Anděl do deseti minut). Vyhrazená stání pro taxi i návštěvníky přímo v rezidenci budou samozřejmostí. Okolí poskytuje rezidentům veškeré možnosti občanského, kulturního i sportovního vyžití (parky Ladronka či Strahov, muzea, restaurace, kulturní centrum). V blízkém okolí se nachází i soukromá mateřská školka a s areálem sousedí menší hřiště pro volnočasové aktivity). 

Jedenáct luxusních viladomů nabídne bytové jednotky o dispozicích 1+kk (od 36 m2) až 5+kk (do 233 m2) , z nichž některé se rozprostírají na celém jednotlivém podlaží domu. Byty se budou vyznačovat vzdušností a funkční dispozicí, klienti mohou zasahovat do dispozičního i koncepčního řešení jednotek dle svého přání. 

Součástí přízemních bytů jsou soukromé zahrady až o velikosti 700 m2 s možností využití služeb zahradníka, ve vyšších poschodích jsou samozřejmostí terasy, balkony či lodžie. Rezidence má vlastní recepci a fitness centrum. 

Všechny byty budou dokončeny ve vysokém standardu, součástí jsou např. vstupní bezpečnostní dveře s protipožární ochranou, v bytech v posledních nadzemních podlažích pak klimatizace. Parkování bude řešeno v prvním podzemním podlaží. 

Hledáte-li jedinečné místo pro rodinné bydlení v blízkosti centra, jsou pro vás nové byty na Praze 6 u Ladronky ideálním řešením.

Kompletní popisek

Lokalita projektu

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.