Rezidence pod Vyšehradem

Nové byty pod Vyšehradem
2+kk
43,9 m2 - 81,7 m2
7 061 000 - 12 255 000 Kč
rezidence-podvysehradem.cz Poptat projekt

O projektu

Rezidence pod Vyšehradem se nachází v lokalitě širšího centra v klidné ulici Hostivítova - pouze pár kroků od Vyšehradu a Albertova. Ulice je pouze několik minut chůze od nábřeží Vltavy, tramvajové zastávky a nabízí budoucím majitelům kvalitní bydlení s možnostmi společenského (Náplavka) i sportovního využití (areál Vyšehrad, park Folimanka).

Byty k prodeji se nachází v původním činžovním domě z roku 1893, který prošel kompletní rekonstrukcí s důrazem na zachování původních prvků a s respektem k nárokům na současné moderní bydlení. Rezidence má pouze 10 jednotek o velikosti od 43 m2 do 81 m2. Byty na Vyšehradě mají vždy orientaci do ulice i do upraveného vnitrobloku. V posledním patře jsou mezonetové byty s terasami a výhledy na město a Pražský hrad. Společné prostory domu plní funkci reprezentativního bydlení, včetně stylového osvětlení, esteticky umístěných poštovních schránek a nového výtahu.

Byty na Praze 2 jsou kompletně dokončené ve vysokém standardu, nová špaletová okna s izolačními dvojskly, bezpečnostní vchodové dveře, kvalitní obklady i sanita.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.