Rezidence Úvoz

Luxusní bydlení pod Pražským hradem
2+kk - 3+kk
52,3 m2 - 63,4 m2
9 500 000 - 43 283 000 Kč
Poptat projekt

O projektu

Luxusní bydlení pod Pražským hradem v prestižní lokalitě Praha 1- Malá Strana, s kouzelným výhledem na Petřín a střechy malostranských domů je nyní možné, díky novému developerskému projektu Rezidence Úvoz. 

Rezidence Úvoz se nachází na Malé Straně, jednom z nejatraktivnějších míst v historickém centru Prahy. Barokní dům „U bílého jablka“, stojí v horní, rozšířené části Nerudovy ulice, v místě, kde se ulice zatáčí přímo směrem k Pražskému hradu, a kde začínají Radniční schody. Úzké malostranské uličky vás zavedou k mnoha historickým dominantám staré Prahy či k výstavním sídlům ambasád. Kromě Pražského hradu se v docházkové vzdálenosti od domu nachází Malostranské náměstí, Hradčanské náměstí, Pohořelec, Strahovský klášter, Loreta, kostel sv. Mikuláše, Karlův most, Vrtbovská zahrada a mnoho dalších architektonických i kulturních památek. 

V domě se nachází osm bytů a dva nebytové prostory v přízemí. Momentálně jsou k prodeji volné ještě čtyři bytové jednotky o dispozici 2+kk a atelier o výměře 183 m2, s terasou, zimní zahradou a soukromým dvorkem. Každý byt, díky zasazení domu do stráně Strahovské zahrady, poskytuje unikátní výhled na Prahu a Petřínské sady. Některé jednotky disponují zasklenými balkony nebo zimní zahradou. 

Historický objekt, ve kterém se byty a ateliér nachází, prošel citlivou rekonstrukcí. Dům má novou střechu i fasádu, kompletně vyměněné inženýrské sítě, centrální plynovou kotelnu, repasovaná historická nebo nová špaletová okna a zrekonstruované společné prostory domu. Kolaudace úspěšně proběhla na konci roku 2018 a dům byl následně rozdělen prohlášením vlastníka. Bytové jednotky v projektu Úvoz budou předány ve standardu 'shell and core'. Nový vlastník si dokončí rekonstrukci a finální kolaudaci ve spolupráci s architektem projektu. 

Lokalita má také velmi dobrou dopravní dostupnost - sedm minut trvá cesta na Malostranské náměstí, kde je zastávka pěti tramvajových linek. Na stanici metra trasy A Malostranská trvá cesta tramvají pouhé tři minuty. 

Kompletní popisek

Lokalita projektu

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.