Sámova 12

Komfortní bydlení u Grébovky
2+kk - 4+kk
77 m2 - 175 m2
10 465 864 - 20 418 080 Kč
www.samova12.cz Poptat projekt

O projektu

Projekt rezidence Sámova 12 je unikátní svým architektonickým zpracováním s dotykem stylu art-deco, jenž vznikl ve 30. letech 20. století. Samotné art-deco je symbolem nejen luxusu, noblesy, ale hlavně pohodlného a kvalitního bydlení. V budově se tedy mísí prvky starých časů s nejnovějšími technologiemi.V Sámově 12 vznikne 26 bytů k prodeji v dispozicích 2+kk až 4+kk . Součástí projektu jsou i 2 komerční prostory v přízemí. 
Dispozice bytů k prodeji byly navrženy s důrazem na proslunění celého prostoru. Základem je vždy vzdušná hala, která na sebe váže ostatní místnosti a tvoří pomyslný průsečík funkcí bytu. V každém poschodí je možné vejít pouze do dvou bytů. Toto architektonické řešení řadí projekt mezi pražské rarity a zaručuje budoucím rezidentům dostatek soukromí. Vyjímečností projektu je krásný a tichý vnitroblok se zahradami a terasami, díky nimž se bydlení stává ideální volbou pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst a sklep ke každému bytu.
Sámova 12 vyroste v tradiční rezidenční lokalitě Vršovic se starší zástavbou činžovních domů či komorních novostaveb, která disponuje rozvinutou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. V blízkosti se nacházejí Heroldovy a Havlíčkovy sady, nákupní centrum Eden nebo Fotbalové stadiony Eden Aréna a Bohemians. Veškerá občanská vybavenost skýtající nesčetné množství obchodů, kaváren, barů a restaurací, ale i vzdělávacích a zdravotních zařízení, kulturního i sportovního vyžití a ostatních služeb je na dosah. Další vyjímečností projektu je krásný a tichý vnitroblok se zahradami a terasami, díky nimž se bydlení stává ideální volbou pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst a sklep ke každému bytu.

Kompletní popisek

Lokalita projektu

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.