Šumavská XIII

Stylové bydlení s historickým nádechem
2+kk - 3+kk
73 m2 - 108 m2
7 990 000 - 11 490 000 Kč
www.sumavska13.cz Poptat projekt

O projektu

Šumavská XIII – dům v neoklasicistním stylu byl zrekonstruován s velkým respektem a úctou k dávné historii. Veškeré původní prvky i prostory jsou citlivě zrestaurovány a doplněny nejmodernějším technickým vybavením. Interiér domu ctí původní styl dřevěných dveří a oken, které současně splňují novodobé technické parametry. Historické schodiště a ručně vyrobená dlažba navazující na prosvětlený výtah dotváří soudobý minimalismus, který jsme vtiskli do architektury tohoto domu.

Královské Vinohrady
Říká se, že kdo jednou zkusí žít na Vinohradech, už nikdy nechce bydlet jinde. Naleznete tu totiž vše, co ke šťastnému životu potřebujete. Poklidná čtvrť širšího centra Prahy s bohatým společenským vyžitím těží ze slavné minulosti i pulzující současnosti. Rozlehlé parky s výhledy na metropoli, idylická zákoutí, vzrostlé stromy lemující vinohradské ulice s jedinečnými architektonickými skvosty – to vše utváří nezapomenutelnou atmosféru této nádherné pražské čtvrti.

Prostor pro vlastní design
Původní dispozice bytů nebyly z hlediska dnešních standardů zcela vyhovující. Cílem plánovaných změn a nově vzniklých dispozic proto bylo dosažení maximální praktičnosti, nadčasovosti a využitelnosti prostoru. Těžkopádnost tak nahradila vzdušnost, která byla pro celkový vzhled a design klíčová. Byty prodáváme ve variantě Shell & Core, která reflektuje myšlenku zachování univerzálnosti prostoru, pro případ vašich pozdějších designových a dispozičních úprav.

Kompletní popisek

Lokalita projektu

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.