Three Carp Residences

Jedinečný životní styl
3+kk - 4+kk
93,1 m2 - 145,3 m2
Info u RK
www.threecarp.cz Poptat projekt

O projektu

Projekt Rezidence U Tří kaprů se nachází v samotném srdci Prahy v ulicích Kaprova a Valentinská, nedaleko Staroměstského náměstí. Lokalita nabízí jedinečné prostředí architektonických skvostů Starého Města i bohaté vyžití moderního evropského velkoměsta v podobě nákupních bulvárů, prvotřídní gastronomie a řady kulturních představení.

Rezidence U Tří kaprů se sestává ze dvou zcela zrekonstruovaných činžovních domů z konce 19. století postavených v neorenesančním stylu. Projekt nabízí 22 jedinečných bytů o dispozicích 1+1 až 4+kk a o velikosti až 160 m2.

Podkrovní byty v objektu Valentinská 6 jsou mezonetové. K většině bytových jednotek náleží balkony a zimní zahrady orientované do klidného vnitrobloku. Vybrané byty disponují soukromými střešními terasami se zelení.

Rezidence U Tří kaprů si díky dochovaným historickým detailům udržuje kouzlo stylového bydlení aktualizovaného o současné standardy. V bytech jsou použity kvalitní materiály a vybavení od renomovaných designérů.

Recepce v objektu Kaprova 8, vestavěné podzemní garáže s 19 parkovacími stáními i privátní sklípky podtrhují vysokou kvalitu bydlení v této unikátní lokalitě. Kromě bytů nabízí Rezidence U Tří kaprů také čtyři nebytové prostory v přízemí obou objektů. Vyvážený návrh rekonstrukce prokazuje, že romantiku a pohodlí lze skloubit, a to ve špičkové kvalitě.


VYSOKÝ STANDARD BYDLENÍ 
Je báječné užívat si všeho, co Staré Město nabízí, ale na konci Vašeho dne – a jistě i na jeho začátku – je to kvalita Vašeho domova, na čem záleží nejvíce. Ve snaze o co nejcitlivější propojení historické architektury s estetikou moderního bytového designu jsme se obrátili na špičky ve svém oboru, včetně světoznámé návrhářky Patricie Urquioly, nositelky titulu „Designér roku“ udělovaného časopisem Wallpaper.

K mnoha luxusním prvkům, z nichž se obyvatelé Rezidence U Tří kaprů mohou těšit, patří individualizované návrhy interiérů, soukromá zahrada ve dvoře domu a historické fasády.

Rezidence U Tří kaprů se může pyšnit vlastní podzemní garáží, což je u nemovitostí na Starém Městě pražském ojedinělá výsada. K bytu si můžete zakoupit parkovací stání, které je zároveň jedinečnou investiční příležitostí.  

 

                               

Kompletní popisek

Nabídka bytů

Lokalita projektu

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.