Tulipa City

Hrubá stavba dokončena
1+kk - 4+kk
49,2 m2 - 114,6 m2
3 561 720 - 7 844 968 Kč
www.bydleni-vysocany.cz Poptat projekt

O projektu

Tulipa City, developerský projekt v městské části Praha 9 - Vysočany, představuje nové byty k prodeji v perspektivní lokalitě jen 3 minuty od metra Kolbenova. Projekt Tulipa City nabízí nové byty 1+kk a 2+kk vhodné pro jednotlivce i páry nebo jako výhodná investice do nemovitostí, v nabídce ale nechybí ani nové byty 3+kk a 4+kk ideální pro rodinné bydlení. Většina nových bytů k prodeji disponuje lodžií nebo terasou, v přízemí se nacházejí předzahrádky. K bytům je možnou přikoupit parkovací stání i sklepní kóji.

Tulipa City svým strategickým umístěním v blízkosti metra Kolbenova a veškerou občanskou vybaveností dostupnou do 5 - 10 minut přidává na atraktivitě nových bytů k prodeji. Ve vzdálenosti do 5-10 min hromadnou dopravou se nachází nákupní centrum Fénix a galerie Harfa, O2 aréna a poliklinika Vysočany. V běžné docházkové vzdálenosti se nachází škola, školka, banky i bankomaty, restaurace a další. Příznivci sportu a relaxace ocení blízký park Podvinní, cyklostezku i bazén v sousedním Hloubětíně nebo Letňanech.

 


Pokud hledáte nový byt na investici nebo pro rodinné bydlení, navštivte nás v prodejní kanceláři LEXXUS přímo v místě projektu, kde Vám nové byty v Tulipa City a okolí projektu rádi představíme.

 

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.