Tulipa Třebešín II.

60% nových bytů prodáno
1+kk - 4+kk
45 m2 - 108,9 m2
3 394 198 - 7 801 806 Kč
www.bydleni-trebesin.cz Poptat projekt

O projektu

Tulipa Třebešín, úspěšný developerský projekt v Praze 3 - Žižkov, zahajuje prodej II. etapy. Nové byty k prodeji nabízejí promyšlené dispozice 1+kk - 4+kk s balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Možnost přikoupit parkovací stání a sklep je samozřejmostí stejně jako vysoké standardy dokončení jednotlivých nových bytů.

Tulipa Třebešín se nachází na okraji vilové čtvrti v blízkosti Třebešínského a Malešického parku. Nové byty na Praze 3 představují ideální rodinné bydlení v klidné lokalitě s dostatkem zeleně a volnočasových aktivit pro Vás i Vaše ratolesti. Kompletní občanská vybavenost mimo jiné zahrnuje služby denní potřeby, nákupní možnosti, základní školu včetně anglické, gymnázium a zdravotní středisko (Poliklinika Malešice). Větší nákupy obstarávají OC Flora, Kaufland (Jarov) či Billa (Malešice). 

Další výhodou nových bytů k prodeji je výborná dopravní dostupnost do centra Prahy, která je zajištěna autobusovými linkami ze zastávky přímo před projektem s napojením na stanici metra Želivského (A) a dále tramvaje číslo 5, 9, 10, 11, 13, 16 a 26, které umožňují přístup do centra Prahy během 20 min. 

Pokud hledáte nový byt v příjemné lokalitě Praha 3, navštivte nás v prodejní kanceláři přímo v místě projektu Tulipa Třebešín, kde Vám nové byty a jejich okolí rádi představíme.

Kompletní popisek

Lokalita projektu

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.