Vila Peroutkova

Prvorepubliková vila
2+1 - 5+kk
107 m2 - 200 m2
17 950 000 - 22 950 000 Kč
vilaperoutkova.cz Poptat projekt

O projektu

Projekt Vila Peroutkova vzniká díky kompletní rekonstrukci historické vily z 30tých let. Nachází se v atraktivní pražské vilové čtvrti Malvazinky a představuje velkorysé bydlení pro milovníky funkcionalistického stylu. Vila nabízí k prodeji 4 velkoryse navržené byty s individuálním charakterem, 1 nebytový prostor a komfortní parkování. Benefitem projektu je, že každá z jednotek zabírá vždy celé podlaží domu a nabízí tak naprosté soukromí.

Atraktivní zejména pro rodiny s dětmi je byt situovaný v prvním patře,  který má samostatný vstup na privátní sekci zahrady o rozloze 200 m². Byty ve druhém a třetím nadzemním podlaží zaujmou prosluněnými obývacími pokoji s jídelnou a okny na tři světové strany. Penthouse v nové nástavbě se pyšní terasou s rozlohou 55 m², ze které se otevírají výhledy na celé hlavní město.

Díky citlivému skloubení původní architektury s moderní nástavbou si Vila Peroutkova zachovává nadčasový charakter, geometrickou jednoduchost a současně své dobové génius loci. Zařizovací předměty a vybavení jsou vybírány s ohledem na historii stavby a dobovou architekturu. Benefitem projektu je, že každá z jednotek zabírá vždy celé podlaží domu a nabízí tak naprosté soukromí.

 

 

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.