Viladomy Poštovka

Moderní bydlení v širším centru Prahy
4+kk - 5+kk
254,42 m2 - 324,57 m2
24 859 000 - 33 290 000 Kč
vilypostovka.cz Poptat projekt

O projektu

Nový exkluzivní projekt Viladomy Poštovka, sestávající ze 6 rodinných domů s nadstandardním vybavením, bude dokončen na podzim 2019. Moderní bydlení v širším centru Prahy v oblíbených Košířích, na pozemcích bývalé usedlosti Poštovka. Projekt Viladomy Poštovka se bude vyjímat na jižním svahu s výhledem na protější kopec Cibulka, se skálou za zády. Pražská čtvrť Košíře, ve kterých projekt Viladomy Poštovka vyroste, spojuje bydlení nedaleko přírody s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností do centra tolik oblíbené historické Prahy. 

Od projektu Viladomy Poštovka se dostanete autem i MHD do pouhých 10 minut na metro trasy B - Anděl. Zastávka MHD je v pěší dostupnosti jen 300 m od projektu Viladomy Poštovka. Z pražských Košíří se také dostanete bezproblémově autem do pouhých 10 minut na pražský i městský okruh. 

Prostorné rodinné domy Viladomy Poštovka se pyšní terasami a zajištěným parkováním. V přízemí dvojdomů Viladomy Poštovka se nachází předsíň, samostatná toaleta s umyvadlem, kuchyně s jídelní částí, propojená s obývacím pokojem s přímým vstupem na terasu. V prvním patře se nachází tři ložnice a dvě koupelny, jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem, včetně toalety a dvou umyvadel a šatna. V suterénech dvojdomů je technická místnost, sklep, sklad a garáž s kapacitou pro dva vozy. Koupelny jsou obloženy keramickou dlažbou, v obytných prostorech jsou položeny dřevěné parkety, terasy s dřevěným roštem. 

Pokud hledáte rodinné bydlení v klidné lokalitě s přírodou na dosah ruky, jsou pro Vás nové rodinné Viladomy Poštovka tou správnou volbou.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.