Vysoký Újezd u Prahy

Moderní bydlení v přírodě
4+kk - 5+kk
165 m2 - 175 m2
13 393 210 - 16 214 210 Kč
www.vysokyujezduprahy.cz Poptat projekt

O projektu

Rezidenční projekt Vysoký Újezd citlivě navazuje na původní vesnici stejného jména a je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života na dosah Prahy a veškerých služeb. Rodinné domy a pozemky vytváříme s dlouhodobou vizí, na jejímž konci je jedna z nejmodernějších obcí v okolí Prahy.

Hlavní výhody bydlení ve Vysokém Újezdu u Prahy:

  • Za 25 minut v centru Prahy. Výborná dojezdová vzdálenost a dálnice D5 umožňují být v centru Prahy za necelou půlhodinu.
  • Uprostřed přírody. Vysoký Újezd je obklopen přírodou Českého krasu, která odhalí své krásy při rodinné procházce nebo projížďce na jedné z mnoha cyklostezek.
  • Moderní zázemí a služby. V obci se buduje infrastruktura pro nové obchody a veřejná místa pro odpočinek.
  • Vesnice s historií. Není to další uměle vybudovaný satelit. Historie obce sahá až do středověku. Nová část doplňuje původní rozložení a staví se s ohledem na ráz okolní přírody.

Domy a bungalovy

V domě s plochou 165 - 175 m2 a uspořádáním 4+kk - 5+kk se budete cítit volně a ve dvou šatnách, velké garáži a technické místnosti se najde dost úložných prostorů pro celou rodinu. Z obýváku vkročíte rovnou na velkou zahradu, na které je dost prostoru pro bazén, venkovní posezení i ovocné stromy. 

 
Pozemky

Ve Vysokém Újezdu je vyprojektováno 13 menších lokalit s pozemky pro ty, kteří dávají přednost stavbě vlastního domu. Některá místa jsou blíže centru obce, jiná jsou spíše v soukromí u lesa, atraktivní místa najdete také v blízkosti golfového areálu.

Pozemky jsou kompletně zasíťované a připravené ke stavbě. Voda na pozemky je vedena z vodního zdroje Káraný. Rozvody vody a kanalizace jsou nově postavené, vysokorychlostní připojení k internetu zajišťuje optický kabel.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.