Vysoký Újezd u Prahy

Moderní bydlení v přírodě
1+kk - 5+kk
47,9 m2 - 186,5 m2
2 843 000 - 9 875 000 Kč
www.vysokyujezduprahy.cz Poptat projekt

O projektu

Rezidenční projekt Vysoký Újezd citlivě navazuje na původní vesnici stejného jména a je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života na dosah Prahy a veškerých služeb. Rodinné domy, byty a pozemky vytváříme s dlouhodobou vizí, na jejímž konci je jedna z nejmodernějších obcí v okolí Prahy.

Hlavní výhody bydlení ve Vysokém Újezdu u Prahy:

  • Za 25 minut v centru Prahy. Výborná dojezdová vzdálenost a dálnice D5 umožňují být v centru Prahy za necelou půlhodinu.
  • Uprostřed přírody. Vysoký Újezd je obklopen přírodou Českého krasu, která odhalí své krásy při rodinné procházce nebo projížďce na jedné z mnoha cyklostezek.
  • Moderní zázemí a služby. V obci se buduje infrastruktura pro nové obchody a veřejná místa pro odpočinek.
  • Vesnice s historií. Není to další uměle vybudovaný satelit. Historie obce sahá až do středověku. Nová část doplňuje původní rozložení a staví se s ohledem na ráz okolní přírody.

Domy
V domě s plochou 185 m2 a uspořádáním 5+kk se budete cítit volně a ve dvou šatnách, velké garáži a technické místnosti se najde dost úložných prostorů pro celou rodinu. Z obýváku vkročíte rovnou na velkou zahradu (až 952 m2), na které je dost prostoru pro bazén, venkovní posezení i ovocné stromy. Součástí domu je garáž a zahradní domek.

Byty a řadové domy v centru obce
Pohodlné bydlení se službami po ruce. Současná náves obce tu plynule přechází v nové náměstí s obchody i odpočinkovými a parkovými prvky.
Na náměstí navazují dva nízké bytové domy a 36 řadových domů se zahradou a garáží. Nemovitosti v centru obce jsou určené hlavně těm, kteří hledají bydlení v harmonickém prostředí, ale s komfortem městské čtvrti.

Pozemky
Ve Vysokém Újezdu je vyprojektováno 10 menších lokalit s pozemky pro ty, kteří dávají přednost stavbě vlastního domu. Některá místa jsou blíže centru obce, jiná jsou spíše v soukromí u lesa, atraktivní místa najdete také v blízkosti golfového areálu.

Pozemky jsou kompletně zasíťované a připravené ke stavbě. Voda na pozemky je vedena z vodního zdroje Káraný. Rozvody vody a kanalizace jsou nově postavené, vysokorychlostní připojení k internetu zajišťuje optický kabel.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.