Zahálka

Neokázalý luxus u Vltavy a golfu
1+kk - 5+kk
30 m2 - 190 m2
2 806 184 - 18 826 957 Kč
www.mojezahalka.cz Poptat projekt

O projektu

Malá pražská čtvrť Zahálka vyrůstá v Praze 4 u Vltavy v sousedství golfového hřiště Hodkovičky. Prodej první fáze projektu běží na plné obrátky a byty budou novým obyvatelům Zahálky předány na podzim roku 2020.

Domy jsou orientovány tak, aby umožňovaly velkorysé výhledy na malebné scenérie okolí Vltavy s protilehlými kopci Chuchelského háje, na golfový green i vilovou čtvrť starých Hodkoviček. U přírodního břehu Vltavy se lidé běžně koupou, rybaří, piknikují, nebo si užívají blízkých sportovních areálů. Zahálka nabízí neokázale luxusní bydlení s bezpočtem možností lenošivého i aktivního trávení volného času.

Zahálka je bezprostředně napojena na jednu z hlavních pražských cyklostezek vedoucích podél Vltavy od centra až do Zbraslavi. Téměř pod okny mají svůj malý ráj golfisté. Romantické duše zase míří do půvabných zákoutí poklidné Modřanské rokle. Komu přijde na chuť zajet si do centra, tramvají nebo na kole přes náplavku je tam za dvacet minut.

Na projektu Zahálky spojili síly renomovaní developeři Karlín Group a Horizon Holding. Cenami ověnčené slovinské architektonické studio Bevk Perovič Arhitekti navrhlo kromě celkového urbanistického konceptu i jednu z prvních dvou budov projektu. Vtělilo do ní neokázalý luxus chytrých bytových dispozic a jedinečných architektonických prvků, jako je například velký prosklený arkýř s dechberoucím výhledem. Druhý dům navrhlo přední české architektonické studio Under Construction Architects a i na něm je zjevný jedinečný rukopis. Jeho elegantně zaoblená budova vyniká promyšleným prostorovým řešením bytů s velkorysými terasami.

Tvůrci Zahálky doplnili špičkovou architekturu domů také špičkovou krajinnou architekturou. Celý areál počítá výhradně s podzemním parkováním, aby veškerý povrh zůstal zachován pro zeleň. Atelier zahradní architektury Flera byl povolán, aby celému prostoru obklopujícímu bytové domy vdechl život a krásu. Desítky stromů, zahrady a louky protkané cestami doplní revitalizovaný Zátišský potok, který se celá desetiletí ukrýval v potrubí pod zemí. Zahálka vrací místu duši. Bude se tu dobře žít.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.