Zahrady Roztoky III.

Nová etapa v prodeji
4+kk - 5+kk
150,55 m2 - 177,63 m2
7 056 138 - 10 537 366 Kč
www.zahrady-roztoky.cz Poptat projekt

O projektu

Zahrady Roztoky, úspěšný projekt Praha - západ, představuje třetí etapu nových rodinných domů k prodeji. V nabídce naleznete větší výběr z jednotlivých typů domů o dispozicích 4+kk a 5+kk. Volit můžete mezi dvojdomy, řadovými i samostatnými domy. Rodinné domy k prodeji jsou výjimečné svou funkční, nadčasovou architekturou a promyšleným dispozičním řešením.

Zahrady Roztoky se nacházejí v klidném prostředí obce Roztoky, v těsné blízkosti severní části Prahy na levém břehu Vltavy. Tato lokalita disponuje plnou občanskou vybaveností a poskytuje tak plnohodnotné zázemí pro rodinné bydlení. Výborná dostupnost Prahy je zajištěna autobusovými a vlakovými linkami. Autem se během 15 minut dostanete na metro A - Dejvická. V obci Roztoky naleznete mnoho ideálních míst k trávení volného času, ať už v Roztockém háji či v údolí Únětického potoka, které přímo zve k procházkám.

Pokud hledáte rodinné bydlení v klidné lokalitě s přírodou za zády a zároveň v blízkosti Prahy, jsou pro Vás nové rodinné domy Zahrady Roztoky tou správnou volbou. Díky výborné dostupnosti Prahy 6 jsou nové rodinné domy vhodné také jako výhodná investice.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.