kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Rozhovory » 13. ročník Ocenění Českých Podnikatelek ukáže jejich sílu a odhodlanost

13. ročník Ocenění Českých Podnikatelek ukáže jejich sílu a odhodlanost

Ani současná situace nezastavuje české ženy v jejich práci. Projekt OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK jména těch nejúspěšnějších prozradí v listopadu již potřinácté. Vítězky vzejdou z 32 598 kandidátek, které vyhověly kritériím soutěže a z nichž odborný garant, společnost CRIF – Czech Credit Bureau nominoval 1411 semifinalistek. Patronkou tohoto ročníku je Kateřina Šrámková, majitelka Zámku Loučeň. Záštitu udělilo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR.

„Celá soutěž i nominace se letos dostaly kvůli pandemii Covid-19 do zcela nového kontextu. Firmy možná nemají takovou chuť „bojovat“ o vítězství v době, kdy hledají nové cesty, nové příležitosti a sledují nastalé změny. Stačilo jen pár týdnů, aby bylo mnohaleté úsilí vážně narušeno. Silně vnímám, že právě v této době je obzvlášť důležité, aby podnikatelé a podnikatelky mohli využít bezpečný prostor, ve kterém si mohou navzájem pomoci, podpořit se a také sdílet své zkušenosti,“ říká zakladatelka OCP a Podnikatelské platformy Helas Helena Kohoutová

„Každá krize, a zvlášť ta nečekaná, může být pro mnoho podnikatelů a podnikatelek příležitostí. Řada firem se dostala pod velký tlak, mnohé z nich musely zásadním způsobem změnit svůj byznys. Právě schopnost umět včas zareagovat, dokázat se s tím rychle vypořádat a přizpůsobit se ukazuje, kdo je opravdu výjimečný. Přesně taková by měla být vítězka kategorie ČSOB Výjimečná podnikatelka,“ dodává Petr Manda, výkonný ředitel Firemního bankovnictví ČSOB, generální partner projektu.

„Ráda bych vyzvala všechny podnikatelky, které vyhověly kritériím soutěže, aby využily šance a do projektu se přihlásily. Dáte vědět veřejnosti, že tu jste a že jste firma, se kterou je dobré obchodovat,“ dodává Helena Kohoutová.

Podnikatelky si převezmou ceny podle velikosti firem a rozdána budou také čtyři zvláštní ocenění – Cena ČSOB – Výjimečná podnikatelka, Cena za výjimečný růst firmy, Cena za inovativní řešení pod patronací Generali České pojišťovny a Cena za digitální transformaci pod patronací společností Daquas a Microsoft.

www.oceneniceskychpodnikatelek.cz  

podnikatelky
Zdroj/foto: Pixabay
business
Zdroj/foto: Pixabay

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky