Máte doma rádi světlo?

Objevte novou generaci světlíků VELUX

Společnost VELUX rozšiřuje své portfolio výrobků do plochých střech o designové světlíky s plochým a zaobleným sklem, které jsou ideálním řešením pro obytné budovy. Jednou z největších výhod světlíků nové generace je, že díky větší prosklené ploše a jedinečné konstrukci propustí až o 52 %* více denního světla než předchozí generace. Nový design je tak bezchybný, že varianta s plochým skly získala ocenění Red Dot Design Award 2021 v kategorii produktový design.

Jak na to?

Najděte dokonalé řešení pro svůj domov

Designový světlík se zaobleným sklem

Špičkové parametry s technologií CurveTech.

Designový světlík s plochým sklem

Denní světlo, design a estetika.

Světlík s kopulí a zasklením

Pokročilé řešení světlíku s izolačním zasklením.

Světlík s kopulí

Bez izolačního zasklení. Pro nevytápěné místnosti a budovy.

Rozzáří každou místnost

Načerpejte v této galerii inspiraci pro váš další projekt. Světlíky VELUX nové generace rozzáří všechny typy místností ve vašem domově.

Unikátní design s bezrámovým zasklením

Nová generace světlíků VELUX zvyšuje laťku v prosvětlení plochých střech - od inovativního designu s bezrámovým zasklením přes tvrzená skla až po izolaci EPS ThermoTechnology™ a možnost hlasového ovládání.

Nové světlíky jsou vybaveny dvojsklem nebo trojsklem a systémem termoizolace ThermoTechnology™ pro vyšší energetickou účinnost a vaše celoroční pohodlí.
Vyberte si elektricky ovládaný světlík a ovládejte ho odkudkoli z domu pomocí intuitivního nástěnného ovladače, který je součástí každého dálkově ovládaného výrobku.
Horní části všech nových světlíků VELUX jsou z tvrzeného skla a mají zvýšenou odolnost vůči nepříznivému počasí, takže můžete svůj domov rozzářit bez jakýchkoliv obav.
Estetický, minimalistický design, který se dokonale hodí do interiéru moderního domova. Když se podíváte nahoru, neuvidíte nic než sklo a oblohu.

Výrobky jsou už nyní k dispozici v sedmi různých rozměrech od 60 x 60 cm do 120 x 120 cm, ale ještě letos VELUX rozšíří své portfolio o velikosti 150 x 100 cm, 150 x 150 cm a 200 x 100 cm! Nové světlíky jsou určené do střech se sklonem od 0° do 15° a ocení je i montážní firmy, protože se snadno instalují díky předvrtaným otvorům a integrovaným zasouvacím maticím pro snadnou montáž pomocí jeřábu. Mimořádně nízká hodnota U dosahuje v případě dvojskla 0,65 W/m²K u zaobleného skla a 0,75 W/m²K u plochého skla, resp. 0,55 W/m²K a 0,60 W/m²K v případě trojskla. Tyto parametry jsou zárukou vynikající tepelné izolace a snižují potřebu energie na vytápění.

Více informací na www.velux.cz/svetliky-nove-generace.

*Propustnost denního světla v porovnání se světlíky CVP/CFP 6060

Porovnejte nabídky