kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » ARCHITECT+ » Jak vyřešit obklad stěny v kuchyni za pracovní deskou

Jak vyřešit obklad stěny v kuchyni za pracovní deskou

Zdroj/foto: Se souhlasem Alusplash
Obklad stěny za pracovními deskami lze řešit různým způsoby - od klasických keramických obkladů, přes skleněné obkladové desky až po moderní betonové stěrky. V zásadě se ale vždy jedná o kombinaci několika požadavků.

Mezi ty základní patří vzhled, jenž určuje designér nebo sám uživatel, dále technické parametry, jako je odolnost proti teplu, případně ohni, vodní páře, mastnotě, ale i stálobarevnost, odolnost proti UV záření. V neposlední řadě hrají důležitou roli i technické parametry materiálu a schopnost dodavatele či výrobce uzpůsobit jej uživateli popř. individuální instalaci.  

Zdroj/foto: Se souhlasem Alusplash

Obkladové desky Alusplash® jsou tvořeny hliníkovým sendvičem s protipožární výplní. Jejich výhodou je možnost zpracování přímo v místě instalace dodavatelem běžnými ručními nástroji, ať už se jedná o řezání, popř. frézování otvorů nebo ohýbání. Desky je možné spojovat a instalace na stěnu se provádí lepením oboustranou páskou a silikonem. Desky jsou dodávány v základním formátu 3050 x 600 mm v různých barevných variacích a pro profesionální instalaci jsou k dispozici ukočovací a napojovací hliníkové profily v barvě stříbra nebo antracitu.

Výrobek je možné využít jako obkladovou desku za kuchyně, ale i v jiných prostorách jako např. sprchové kouty, obklady stěn v obchodních prostorách, apod. Obkladové desky jsou balené jednotlivě po kusech v kartonu.

Zdroj/foto: Se souhlasem Alusplash

Hlavní pozitiva:

  • Snadná instalace a úpravy běžnými ručními nástroji přímo na místě instalace
  • Odolnost proti vlhkosti, páře, vodě, otěru a UV záření
  • Požární odolnost
  • Nízká hmotnost (7kg / m2)
  • Bezpečný a hygienický povrch nenáročný na údržbu

Detailní informace o produktu, včetně objednacích kódů, rozměrů a barev si můžete přečíst v brožuře „Vybavení naší kuchyně“, kterou najdete na našich webových stránkách nebo vám ji můžeme dodat v tištěné podobě. Produktové video, stejně tak jako instalační videa jsou dostupná na Youtube. Podívat se můžete na Alusplash informační video nebo na Alusplash Elements.

Zájemcům o školení nabízí společnost možnost prezentace ve vlastních prostorách v Praze nebo přímo ve vaší firmě. V případě zájmu o vzorníky, školení nebo další informace kontaktujte obchodní zástupce, popř. pracovníky zákaznického servisu.

Galerie

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky