kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Největší showroom značky Narbutas se vlní v rytmu designu i udržitelnosti

Největší showroom značky Narbutas se vlní v rytmu designu i udržitelnosti

Zdroj: ALAX

Rodinná společnost Alax se znovu rozrůstá! K třípatrovému showroomu v ulici Urxova přibyly dne 6.11. další prostory plné moderního vybavení do kancelářských prostor. Nachází se na prestižní adrese Křižíkova 237/36A v budově Corso Karlín a nabízí vše od kancelářských stolů, paravanů a skříněk po akustická řešení v podobě panelů i budek. Hlavní roli v celém interiéru navrženém studiem Brádka Design hraje litevská značka Narbutas.

Nový designový showroom Narbutas se naladil na vlnu akustiky, inovace, udržitelnosti i tradice. Budova Corso Karlín z konce 19. století prošla v roce 2001 pod taktovkou architektů Ricardo Bofill Levi a Jean Pierre Carniaux rekonstrukcí. Její původní účel výroby plechových kotlíků ale posloužil jako inspirace při výběru materiálů a některých prvků showroomu. Industriální duch spojený se současným minimalismem vzdává hold historii a nechá vyniknout vystavené kousky.

Zdroj: ALAX

Na vlně designu

Kartáčovaný hliník, vinylové podlahy, šedá a černá barva. Tyto neutrální prvky podtrhuje sytě oranžová, která je zároveň symbolem brandu. Celkový koncept prostupuje ladná křivka vlny. Příznačně vyjadřuje akustiku, pohyb i dynamiku. Skrývá ale i hlubší významy, například divoké mořské vlny, které omývají břehy Litvy, odkud pochází nejvýznamnější aktér celého prostoru, značka Narbutas. Emblém vlny se otiskl i do názvu showroomu: Office Wave by Alax. Kousek přírody a harmonickou rovnováhu pak přinášejí pokojové rostliny a zelené stěny společnosti Jungle Interiors.

Celkový vizuál vznikl ve spolupráci s rodinným studiem Brádka Design. Manželský pár, Ondřej a Alice Brádkovi, se řídí svým mottem: “You dream, we create.” Nebojí se žádných výzev, pracuje na menších i větších projektech a opravdu splní vše, co si klient vysní. Specializací ateliéru jsou zejména komerční interiéry v oblasti retailu, ale na kontě má i soukromé domy nebo třeba restaurace. Při každé zakázce se Brádka Design naladí na hodnoty klienta a s empatií, pochopením a citem pro estetiku se postará o kompletní zajištění od návrhu až po dokončení. Nový showroom Narbutas je toho důkazem.

Zdroj: ALAX


Narbutas v hlavních rolích

Značka Narbutas je proslulým specialistou na vybavení velkých i malých kancelářských prostor, proto není divu, že převážnou část plochy obsadily její produkty. Kromě špičkového designu výrobků myslí i na zdraví. Ergonomické židle, výškově nastavitelné stoly v nekonečné škále dostupných rozměrů, barev a povrchových úprav doplňuje široký sortiment akustických prvků. Variabilní a mobilní policové systémy, úložné prostory a další kousky plné nápadů zajistí to nejmodernější a nejpříjemnější prostředí. Skandinávská estetika je už jen třešničkou na dortu.

Litevskou značku doplňují pracovní židle od značek Rim, LD Seating, Profim či Häg, osvětlení od Ideal Lux i  další akustická řešení od italské společnosti Caimi Brevetti. Jejich nástěnné, závěsné, stolní i stojací panely z inovativních materiálů se postarají o zvukovou pohodu v open space i malých kancelářích. Celou přehlídku toho nejlepšího ze světa kancelářského nábytku doprovází nadstandardní služby a zákaznický servis. Ke konzultaci či výběru nábytku s vyškoleným personálem dostanete malé občerstvení, šálek výtečné kávy nebo sklenku vína. Přijďte i vy navštívit místo plné inspirace, designu a přátelské atmosféry.

Zdroj: ALAX

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky