kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » ARCHITECT+ » Nová kolekce vinylových podlah zaujme stylem i českou výrobou

Nová kolekce vinylových podlah zaujme stylem i českou výrobou

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Fatra, a.s.
Podlaha určuje základní vizuální element každého interiéru. Objevte 68 nových dekorů dřeva, betonu či pastelových barev, které dodají interiéru osobitý a nevšední styl.

Český výrobce vinylových podlahových krytin, společnost Fatra, a.s., přichází na trh s novou kolekcí podlahovin v rolích– šíře 2 metry. V průběhu roku 2021 došlo ke spuštění nové výrobní linky, díky níž se rozšířily nejen výrobní kapacity, ale i výrobkové portfolio. Za pomoci moderních evropských technologií je nabízena nejvyšší kvalita s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.

Tato kolekce přináší nové možnosti pro vaše projekty a nabízí nepřeberné množství designových možností, které vzešly z aktuálních módních trendů a jsou efektivním řešením do domácností, kanceláří, škol, zdravotnických zařízení, hotelů, restaurací, ale i lehkého průmyslu.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Fatra, a.s.

Chcete-li dosáhnout industriálního designu, pak vás zaujmou vzory kolekce NFE Comet, které věrně imitují betonové stěrky. Pro rozzáření interiéru využijte širokou paletu barevných vzorů kolekce NFE Sparkle nebo NFS Virgo. Ty interiéru dodají jednotný tón v příjemných barevných odstínech. Zákazníkům se zájmem o nevšední vzory je určena podlahová krytina NFE Mars, která nabízí imitaci designové skladby dřevěné podlahy. Nelze také opomenout kolekci NFS Wega, která představuje tradiční, přesto vkusnou imitaci korkových, kamenných a dřevěných vzorů. K doplnění celého portfolia byla pečlivě vybrána kolekce NFE Orion, která svým originálním vzhledem imitujícím povrch vesmírných těles, přináší zcela nový element do jakéhokoliv prostoru. Původní oblíbená kolekce NFE Grit je nyní také nabízena v šíři 2 metry, a to ve všech osmi dekorech imitujících kamenné vzory.

Kompletní portfolio vinylových podlahovin najdete zde

Galerie

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky