kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » ARCHITECT+ » Glamora: Tapety bez kompromisů

Glamora: Tapety bez kompromisů

Zdroj/foto: Se souhlasem Farline Living
Velmi rychle stoupajícím trendem v moderním interiérovém designu je použití tapet. Snoubení klasického umění a moderního designu, to jsou italské luxusní tapety značky Glamora. Charakterizuje je vášeň pro myšlenky, sny a vize.

Jedná se o zakázkovou výrobu tapet, kdy každá tapeta je přizpůsobena velikosti plochy a potřebám zákazníka. Tapety vynikají tiskem, grafickým zpracováním, a především výběrem motivů. Tým Glamora spolupracuje na svých motivech s nejvýznačnějšími světovými designéry.

Zdroj/foto: Se souhlasem Farline Living

Nabídka společnosti Glamora obsahuje stovky motivů, ale především několik typů výjimečných materiálů, na které své motivy aplikují. Za zmínku stojí materiál GlamFusion ™, pro instalaci tapet do vlhkého prostředí a pro přímý styk s vodou , akustický materiál GlamAcustic, snižující hluk jak zvenčí tak i uvnitř místnosti a materiál z přírodních textilních vláken GlamPure, který na stěně vytváří přirozenou nepravidelnou texturu.

Zdroj/foto: Se souhlasem Farline Living

Glamora je svým přístupem ke klientovi, neotřelým designem a inovativními prvky, vždy o několik kroků před svojí konkurencí. Všechny tapety Glamora jsou velmi nenáročné na údržbu, jsou omyvatelné, nehořlavé, odolné vůči působení světla. Tapety mají veškeré certifikáty pro použití v komerčních, pohostinských i zdravotnických prostorech. Tisk je aplikován ekologickými, prodyšnými inkousty bez zápachu.

Oficiálním distributorem tapet Glamora v České republice je společnost Farline Living,  která zajišťuje kompletní servis, od výběru tapety, přes technické poradenství až po její montáž.

Galerie

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky