kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Vchodový systém LIBERTY – zdokonaluje vchod do domu

Vchodový systém LIBERTY – zdokonaluje vchod do domu

Vchodový systém LIBERTY – zdokonaluje vchod do domu

V prostoru kolem domu je zapotřebí umístit různé prvky, které s užíváním domu velice úzce souvisejí. Kromě dlažby a vegetace jde o množství nutných, relativně velkých prvků, které tam mají své důležité místo. Bohužel tyto prvky jsou často, vědomě nebo nevědomě, opomíjené.

Spolupráce krajinářského architekta Jakuba Fingera z ateliéru Partero a firmy JAP FUTURE vyřešila problém, jak spojit zdánlivě neslučitelné funkce související s užíváním domu, ať už se jedná o rozvaděč elektřiny, branku nebo uložení popelnic. Vznikl komplexní Vchodový systém LIBERTY, který disponuje ucelenou řadou prvků s flexibilní modularitou a precizním detailem. Takto ucelený systém nikdo jiný v Evropě nenabízí, je to bez nadsázky evropské unikum.

zdroj: JAP FUTURE

V plotu je zleva modul ENERGY – kryt na elektroměr, GATIE – branka, RINGIE – schránka, zvonek a CLEANNY – uložení nádoby na odpad

Vstřícnost k požadavkům architektů i konečných zákazníků je jednoduše v tom, že už není zapotřebí složitě vynalézat další parní stroj a vše komplikovaně na stavbě koordinovat. K dispozici je systém, kdy forma a funkce jsou ve vzácné symbióze a s velkou mírou pravděpodobnosti lze očekávat výsledný efekt. Navíc jsou všechny moduly ve standardizovaném provedení a barevnost je natolik variabilní, že lze úspěšně visibilitu celé sestavy zdůraznit nebo potlačit v duchu celé stavby.

zdroj: JAP FUTURE

Modul FULL – box na ukládání balíků. Doručovací firmě dáte kód a o víc se nemusíte starat. Modul disponuje poštovní schránkou, číslem popisným a přípravou na zvonek a vchodovou skrytou kameru.

Prototypování a následná sériová výroba umožnily dosáhnout jedinečné dokonalosti za rozumných nákladů, které je velmi složité, přímo nemožné, dosáhnout při kusové výrobě. „I to byl jeden z důvodů, proč se naše firma chopila této příležitosti“, zdůrazňuje Petr Paksi, jednatel firmy JAP FUTURE a doplňuje technické podrobnosti: „Po testech jsme pro LIBERTY zvolili 3 mm hliníkový plech, který je pro venkovní použití optimální. Navíc zařazení povrchové úpravy pasivace titanem před komaxitem dělá z výrobku opravdového vytrvalce s dlouhou životností“.

zdroj: JAP FUTURE

Detail modulu CLEANNY, který umožňuje, vedle praktického a estetického uložení nádoby na odpad i její jednoduchou manipulaci.

Komplexnost vchodového systému LIBERTY je jedním z hlavních benefitů. Jedenáct modulů zvládá všechny důležité funkce spojené s užíváním domu, jako je branka, kryt na popelnice, na elektrický nebo plynový rozvaděč, poštovní schránku, zvonek nebo číslo popisné. Za zvláštní pozornost stojí box na ukládání balíků bez přítomnosti majitele nemovitosti. Všechny moduly jsou designově sjednoceny a myslelo se i na další detaily, které jsou precizně zvládnuty.

zdroj: JAP FUTURE

Modul ROOFY obsahuje různé komponenty – číslo popisné, poštovní schránku a přípravu na zvonek. Je doplněn stříškou, takže jeho umístění je možné pouze u domu. Solitérně umístěný modul PACK na uložení zásilky bez přítomnosti majitele nemovitosti.

Jednotlivé moduly vchodového systému LIBERTY lze do projektu zapracovat solitérně nebo jako součást oplocení. Stejně tak je lze využít nezávisle na sobě nebo libovolně kombinovat podle individuálních potřeb stavby. „Systém LIBERTY určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty“, je si jist jednatel společnosti Petr Paksi a hrdě dodává, že dobré zboží se chválí samo: „Vchodový systém LIBERTY se totiž pyšní oceněním Grand Prix za nejlepší výrobek, které získal na veletrhu For Arch!“

Text: www.japcz.cz
Foto: JAP FUTURE

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky