kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Designové tipy: Jako v džungli

Designové tipy: Jako v džungli

tapeta
Foto: Smart Walls
Jaké designové tipy jsme si pro vás připravili?

Jako v džungli

Textilní zdi a polštáře, ale i další doplňky s minimalistickým potiskem rostlin přibyly do portfolia značky Smart Walls. Český prodejce a popularizátor používání textilu v interiéru kolekci trefně nazval Floral jako odkaz na symbolické obrysy listů. Motivy jsou díky technologii digitální výšivky do detailů přesné a zároveň z látky plasticky vystupují. Pojetí je příjemně umírněné, a tak se snadno propojí s dalším vybavením ve vaší domácnosti. Na výběr je ze čtyř barev s totožným motivem listů z odolné hutné látky vyrobené udržitelným způsobem v Německu.

Perforace

Na principech designéra Josefa Hoffmana z roku 1930 je založená kolekce nábytku 822 od studia Claesson Koivisto Rune pro TON. Švédští designéři se v ní inspirovali u proporcí a způsobu provedení dnes již nevyráběné židle A 811 a populárního kavárenského sezení 811, které posunuli blíže k modernímu minimalismu. Prim v sérii hraje perforace, kterou známe z modelu 811 – zde je však výrazně zvětšená a dominantní. Architekti původně za českou firmou přišli s nápadem aktualizace původního designu pro potřeby konkrétní restaurace. Myšlenka se však v TON líbila natolik, že se ho firma rozhodla převést v sériově vyráběnou kolekci rozšířenou o různé varianty – k dispozici jsou aktuálně dvě křesla, jídelní a barová židle.

židle
Foto: Claesson Koivisto Rune

Zaoblená tabule

O zážitek z prostřeného stolu se postará přírůstek do rodiny obchodu DesignVille. Preben Lind ji založil teprve před devíti lety v dánském Aarhusu s myšlenkou vytvořit skutečně udržitelné a přesto krásné nádobí, které bude atraktivní navzdory každodennímu používání. Zejména v kolekci nádobí Curve navazuje Lind DNA na úspěch stejnojmenného organicky tvarovaného prostírání z kůže a nabízí obdobně zaoblenou kolekci talířů, misek a mističek. Dohromady vytvoří dominantu každé tabule, na níž bude radost stolovat.

nádobí
Foto: DesignVille

Autor: Eva Slunečková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky