kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Redakční rada Estate: Těžké váhy

Redakční rada Estate: Těžké váhy

Marek Padevět
Foto: Ondřej Pýcha
I v roce 2023 zasedne v redakční radě magazínu Estate dvanáct nejvýznamnějších osobností českého developmentu. Proti loňskému roku jsou mezi nimi dvě nové tváře. Jsme rádi, že se ideově i obsahově na tvorbě Estate bude podílet také zakladatel Central Group Dušan Kunovský a zakladatel společnosti Domoplan Tomáš Vavřík.

Český developerský trh se neustále mění a vyvíjí. Posouvá se nejen v kvalitě provedení jednotlivých staveb, ale také ve vyzrálosti plánování jednotlivých projektů. Zcela běžné dnes je, že součástí projektů jsou také veřejná prostranství, kterými developeři obohacují život měst.

Přístup každého developera je specifický. A právě na této rozmanitosti chce stavět také magazín Estate. Proto už třetím rokem sestavil svou redakční radu, v níž i tentokrát zasedne dvanáct nejvýznamnějších osobností české developerské scény. Jejich úkolem není ovlivňovat přímo obsah každého vydání, ale spíše formou konzultací a pravidelné zpětné vazby přinášet nové náměty a komentovat aktuální dění na realitním trhu.

Zároveň chceme využít know-how a vhled členů redakční rady do trhu, které pak můžeme přinést čtenářům. Zhmotněním této snahy je Estate Index, který na základě predikcí redakční rady ukazuje, jakým směrem se bude developerský trh vyvíjet v příštích dvanácti měsících.

K samotné myšlence vytvoření redakční rady nás vedla snaha o kultivaci místní developerské scény. V tom se s dvanáctkou developerských osobností shodujeme. Ukazuje to i jejich zapojení do Estate Indexu. Z konstruktivní diskuze, transparentních dat a predikcí totiž nakonec těží všichni účastníci realitního trhu – developeři, jejich zákazníci i investoři.

Leoš Anderle, výkonný ředitel společnosti Sekyra Group

Základy pro práci v oboru získal během studia pozemních staveb a konstrukcí na ČVUT v Praze. Ve společnosti Sekyra Group, jež vsází na velká rozvojová území v širším centru Prahy, jakými jsou například Smíchov City, Žižkov City nebo Rohan City, pracuje již od roku 2001.

Leoš Anderle
Foto: Ondřej Pýcha

Petr Beneš, ředitel společnosti Geosan Development

Petr Beneš
Foto: Ondřej Pýcha

Kariéru v realitní branži zahájil v roce 1996 v realitně-poradenské společnosti JLL. V roce 2017 byl jmenován jednatelem a ředitelem společnosti Geosan Development, jejímž hlavním záměrem je realizovat nové bydlení v atraktivních lokalitách s důrazem na kvalitní životní styl bez kompromisů. 

Petr Michálek, Skanska Residental

Petr Michálek
Foto: Ondřej Pýcha

Od roku 2018 je generálním ředitelem a předsedou představenstva Skanska Residential. Vystudoval ekonomiku a management ve stavebnictví na VUT v Brně. Do rezidenčního developmentu Skanska přešel ze stavební divize Skanska, a. s., kde působil více než patnáct let. Od roku 2016 je také členem dozorčí rady Skanska Residential Development Europe.

Milorad Mišković, zakladatel a majitel společnosti Karlin Port Real Estate

Milorad Mišković
Foto: Ondřej Pýcha

Pro srbského podnikatele se v České republice stala jeho profesní destinací pražská čtvrť Karlín. Od roku 2000 do roku 2012 působil ve společnosti Karlín Group, kde se vypracoval na pozici ředitele a akcionáře. S vizí revitalizovat čtvrti hlavního města nyní pokračuje ve vlastní úspěšné společnosti.

Marek Padevět, ředitel rezidenčních projektů společnosti PSN

Marek Padevět
Foto Ondřej Pýcha

Do PSN nastoupil v roce 1995 na pozici makléře. Nyní zde působí jako ředitel rezidenčních projektů. Jeho úkolem je vymýšlet vize budoucích projektů z hlediska produktu a prodejní ceny. Společnost PSN byla založena již v roce 1991 a byty do vlastnictví prodává od roku 1994. Z ročního obratu 150 milionů korun se za tu dobu vyšplhala na více než 1,5 miliardy korun.

Petr Palička, Country Managing Director Czech Republic společnosti Penta Real Estate

Petr Palička
Foto: Ondřej Pýcha

Rozsáhlé znalosti z oblasti developmentu získal na pozici ředitele ve společnosti Bovis Lend Lease pro Českou republiku a Slovensko. Ve společnosti Penta Real Estate pracuje již od roku 2007, kde zaštiťuje české real estate projekty. Řídil projekt Florentinum. Má na starosti projekt Waltrovka a řídí tým v konsorciu Masaryk Station Investment.

Viktor Peška, obchodní a marketingový ředitel společnosti Crestyl

Viktor Peška
Foto: Ondřej Pýcha

Má více než dvacetileté zkušenosti z oblasti marketingu a obchodu. Ve společnosti Crestyl, která se specializuje na budování víceúčelových projektů, připravuje obchodní strategie. Mezi aktuální nejvýznamnější projekty firmy patří rozsáhlý development na pražském Hagiboru, kde vzniká kombinace bytů, kanceláří a obchodních jednotek.

Jan Řežáb, majitel a zakladatel společnosti JRD

Jan Řežáb
Foto: Ondřej Pýcha

Je zakladatelem a současně majitelem JRD, největší české developerské společnosti, která se zaměřuje na výstavbu zdravého bydlení. Jeho velkým zájmem je udržitelnost a ekologie, kterou spolu s moderními přístupy inovativně aplikuje v oblasti developmentu i dalších udržitelných oborech v rámci skupiny JRD Group.

Marcel Soural, předseda představenstva společnosti Trigema

Marcel Soural
Foto: Ondřej Pýcha

Založil a z pozice předsedy představenstva vede společnost Trigema, která má za sebou již téměř třicetiletou historii. Její vize spočívá v nabídce rezidenčních a nebytových prostorů nejvyšší kvality a pohotovém reinvestování zisku do nových projektů.

Jiří Šalda, majitel a zakladatel společnosti All New Development

Jiří Šalda
Foto: Ondřej Pýcha

Má více než 25 let zkušeností s výstavbou a manažerským řízením stavební společnosti. Společně se svou manželkou se dlouhodobě věnují luxusnímu rezidenčnímu developmentu v Praze. Při svých projektech kladou důraz především na precizní zpracování.

Tomáš Vavřík, zakladatel a majitel developerské společnosti Domoplan

Tomáš Vavřík
Foto: Ondřej Pýcha

S podnikáním začínal v cestovním ruchu. Před dvanácti lety založil developerskou společnost Domoplan, která postupně své aktivity rozšířila z Brna do středních Čech. V roce 2017 začal systematicky rozvíjet výstavbu aparthotelů na českých horách, v Chorvatsku a Srbsku. Domoplan následně zahrnul do své skupiny FIPOX, do níž patří i firmy z oblasti stavebnictví, energetiky či finančních služeb.

Dušan Kunovský, zakladatel a předseda představenstva Central Group

Dušan Kunovský
Foto: Ondřej Pýcha

Vystudoval práva na Universitě Karlově v Praze a na Cambridge University v Anglii, kde získal prestižní stipendium prince Charlese a právní titul Master of Laws. Po studiu se věnoval právní praxi se zaměřením na nemovitosti a následně vstoupil do oblasti developmentu. Jeho společnost Central Group je dlouhodobě největším rezidenčním stavitelem v ČR.

Autor: Petra Vorelová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky