kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Kaldewei rozšiřuje online plánovač koupelny o další zajímavé funkce

Kaldewei rozšiřuje online plánovač koupelny o další zajímavé funkce

Online plánovač koupelny od Kaldewei
Foto: Kaldewei
Individuální design hraje při realizaci koupelen stále důležitější roli. Kaldewei vyšel vstříc přáním a především kreativitě svých zákazníků a v uplynulém roce spustil na svých webových stránkách nový online plánovač koupelny. Od této chvíle jsou v něm k dispozici ještě lepší nástroje pro plánování a navíc byl také rozšířen o další zajímavé funkce.

Díky nim si mohou soukromí realizátoři vytvořit detailní půdorys koupelny. Rovněž lze lépe integrovat různé výklenky, arkýře a další prostorové zvláštnosti. Nově je možné do půdorysu zahrnout a při plánování zohlednit také střešní zešikmení. Všechny kroky plánování lze vizualizovat – a to zcela jednoduše jen pomocí několika kliknutí.

Kaldewei
Foto: Kaldewei

Také díky tomuto modernímu nástroji pro virtuální inspiraci je Kaldewei zcela v souladu s aktuálními trendy. Potvrzuje to mimo jiné i vysoká návštěvnost webových stránek v uplynulých dvanácti měsících. Online plánovač koupelny dává uživateli možnost zcela volně naplánovat svou koupelnu v 3D náhledu nebo vytvořit takovýto náhled s použitím vzorové koupelny – a to pro koupelnu pro hosty v suterénu i luxusní lázně v půdní vestavbě. Nabídka extra plochých sprchových vaniček, umyvadel, koupacích van a dalších koupelnových prvků je veliká a individuální přání lze v jednoduchých krocích vizualizovat.

Kaldewei
Foto: Kaldewei

Z nového nástroje budou mít užitek i profesionálové, protože jej mohou použít přímo u svých zákazníků. Výsledkem plánování je kótovaný návrh projektu koupelny. Kaldewei tím podporuje své odborné partnery při poradenství a plánování koupelen. K digitálnímu plánovači koupelny od Kaldewei se dostanete zde:
Online plánovač koupelny | KALDEWEI.

Foto: Kaldewei

Arkýře, výklenky nebo střešní zešikmení? Žádný problém – s online plánovačem koupelny si můžete vytvořit vlastní koupelnu 1:1.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky