kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Šetřete vodu s moderními bateriemi

Šetřete vodu s moderními bateriemi

baterie
Foto: GROHE
Bez koupelnové baterie se neobejde žádná koupelna. Při nákupu se nepochybně budete řídit tím, jestli se vám baterie do koupelny hodí, ale požadovat od ní můžete mnohem víc. Například úsporu vody nebo snadnou montáž.

Než vyrazíte na nákup, zjistěte si velikost vany nebo umyvadla. U vybraného typu baterie pak sledujte, z čeho je vyrobena kartuše, kde se mísí teplá a studená voda. Levné modely baterií mají obvykle plastovou kartuši, kde je větší riziko opotřebení, ale také usazování vodního kamene. Naopak opotřebení kvalitnějších keramických kartuší je téměř vyloučeno. Moderní baterie už mívají funkce, které pomohou s úsporou vody. Například mísí vypouštěnou vodu se vzduchem, která tím získá na objemu, a tak se sníží skutečný průtok. Mytí rukou nebo sprchování takto provzdušněnou vodou je velice příjemným požitkem.

Snadná renovace za dostupnou cenu

GROHE QuickFix poskytuje zákazníkům balíček „vše v jednom“, který obsahuje vše, co je k instalaci potřeba. GROHE Start je první produktová řada v rámci kolekce QuickFix a díky svému modernímu designu je tou správnou volbou pro milovníky domácích úprav, kteří chtějí dodat koupelně svěžest. Kromě moderního designu nabízejí výrobky této řady také větší výšku pro pohodlnější každodenní koupelnovou rutinu. Model s vytahovací výpustí pak nabízí plnou flexibilitu – ideální pro mytí vlasů nebo čištění umyvadla. Produkty jsou vybaveny technologií GROHE EcoJoy, která snižuje průtok vody a zároveň ji obohacuje vzduchem, čímž zajišťuje dokonalý, objemný proud vody a zároveň šetří cenné přírodní zdroje. Některé modely jsou vybaveny také technologií GROHE SilkMove ES, což je inteligentní kombinace úspory energie a snadného ovládání vody. Díky tomu, že ve střední poloze páky teče pouze studená voda, snižuje spotřebu teplé vody a tím i spotřebu elektrické energie.

baterie
Foto: Sanitino

Společnost GROHE reaguje na trend domácích úprav a nabízí kutilům nové řešení pro snadnou modernizaci koupelny bez větší námahy.

Cena: 1 804 korun

Řada Allure pro domácí wellness

Umyvadlové baterie řady Allure se mohou pyšnit prvotřídním designem té nejvyšší kvality. Baterie však mají také vysokou výpusť pro praktické použití. Můžete si jejím prostřednictvím například v umyvadle umýt vlasy. A díky systému rychlé instalace a flexibilním sprchovým hadicím je instalace baterie otázkou chvilky. Po instalaci na baterii oceníte nejen její nádherný vzhled podtržený chromovou povrchovou úpravou GROHE StarLight, ale také jednoduché použití. Páčka odtokové soupravy je elegantně skryta na zadní části baterie a rukojeť je poháněna technologií GROHE SilkMove, která zajišťuje plynulou a precizní manipulaci. A díky technologii GROHE EcoJoy budete mít k dispozici dokonalý vodní proud, který spotřebuje méně vody!

umyvadlo
Foto: Sanitino


Keramická kartuše 28 mm s GROHE SilkMove.

Materiál: mosaz, barva chrom

Rozměry: výška 233 cm, délka kohoutku 140 cm

Cena: 11 185 korun

Volně stojící sprchové baterie Grohe Allure

Dopřát si můžete i volně stojící sprchové baterie, které vaši koupelnu promění v malé wellness. Nová generace baterií GROHE Allure se sofistikovanými technologiemi a luxusním vzhledem má podmanivě minimalistický a mimořádně štíhlý design. Technologie GROHE EcoJoy omezuje průtok vody na 9,5 l/min. bez toho, aniž byste to poznali na výkonu. Pozitivně se to ale projeví ve vaší peněžence.  

vana
Foto: Sanitino

Keramická kartuše 46 mm s technologií GROHE SilkMove, GROHE StarLight chromový povrch, rozpětí 270 mm.

Cena: 47 141 korun

Termostatické sprchové baterie

Termostatická baterie GROHE nabízí ničím nerušený požitek ze sprchování díky konstantní a snadno nastavitelné teplotě. Na rozdíl od běžné pákové baterie vyrovnává výkyvy teploty a udržuje stálou, komfortní teplotu. Termostat vám umožňuje mít kontrolu nad teplotou i při provozu více zdrojů současně, protože vyrovnává teplotní špičky a zabraňuje překvapení v podobě nečekaně studené nebo horké vody během sprchování. Integrované funkce pro úsporu vody, jako je GROHE EcoButton, umožňují snížit spotřebu vody až o padesát procent, aniž by to bylo na úkor komfortu.

Srdcem termostatů je inteligentní kartuše, která pracuje s voskovým prvkem. Směšuje horkou a studenou vodu, dokud není dosaženo zvolené teploty, a okamžitě reaguje na jakoukoli změnu tlaku nebo teploty úpravou směsi horké a studené vody. Pokud dojde k poruše na přívodu studené vody, termostatický ventil se automaticky uzavře a sníží průtok vody na minimum. Páková baterie tyto výhody nenabízí. Proto je termostatická technologie pro spotřebitele skutečnou výhrou.

sprcha
Foto: Sanitino

Cena: 4 085 korun

Šetřete finance i spotřebu

Grohe Ecojoy je vysoce inovativní technologie, s níž ušetříte vodu, energii, peníze i životní prostředí. Šetřete nejcennějším přírodním zdrojem, aniž byste se museli vzdát stoprocentního pohodlí. Všechny umyvadlové bateriesprchové bateriesprchytermostatické baterie, které jsou technologií Grohe EcoJoy vybavené, nabízejí dokonalý požitek z vody, vysoký komfort, precizní provedení i atraktivní design. Vysoce inovativní Grohe EcoJoy™ snižuje spotřebu vody až o padesát procent, avšak bez nutnosti přijímat kompromis ve výkonu.

baterie
Foto: Sanitino

Chytrá kalkulačka pro výpočet úspory vody a energie vám okamžitě ukáže, kolik peněz ušetříte používáním pákových baterií Grohe EcoJoy®. Neváhejte a spočítejte si, kolik ušetříte!

>> Spustit kalkulačku

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky