kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Tiskárny pro architekty – rychlý a ostrý tisk

Tiskárny pro architekty – rychlý a ostrý tisk

tiskárna
Foto: OKI
Tisk architektonických návrhů je i dnes nezbytný pro profesionální prezentaci návrhů klientovi. Výtisky je potřeba mít k dispozici ihned, ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu. K tisku přitom není třeba pořizovat rozměrný plotter, který se nehodí pro běžný kancelářský tisk. S úspěchem lze využít mnohem univerzálnější barevné LED tiskárny od japonské značky OKI. Mezi A3 LED a laserovými tiskárnami jsou dokonce nejprodávanější na trhu. V segmentu A4 stojí za pozornost nejmenší výkonná barevná tiskárna na světě. Podívejte se na nabídku OKI pro architekty.

Pro formát A3 se hodí tiskárny řady OKI C800

Protože je většina vytištěných dokumentů v architektonických kancelářích ve formátu A4 nebo A3, je ideálním řešením pro většinu in-house výtisků použití profesionální A3 tiskárny s LED či laserovou technologií.

Řada A3 barevných LED tiskáren OKI C800 zahrnuje tři modely, které se liší se v rychlosti i rozlišení tisku a také v tom, pro jak velké pracovní skupiny jsou určené. Tyto všestranné modely patří mezi nejmenší barevné profesionální A3 tiskárny na trhu.

Tisknou na různé formáty s gramáží až 256 g/m² a na bannerové papíry s délkou do 1,3 metru. Jednoduše lze tedy vytisknout vizualizaci s rozměry až 431 x 1321 mm, což odpovídá třem listům formátu A3 vedle sebe. Díky nejmodernější zapékací technologii je první stránka k dispozici již za 9,9 vteřiny při přechodu z úsporného režimu.

Nejvyšší model OKI C844 disponuje fyzickým rozlišením 1200 x 1200 dpi a rychlostí 36 barevných stran A4, nebo 20 stran A3 za minutu. Díky vysokému rozlišení lze vytisknout i nejjemnější čáry a linky na výkresech. Velmi praktická je možnost rozšířit tiskárnu o další zásobníky papíru.

Formát A4 pod taktovkou OKI C650

Model OKI C650 je s rozměry 29 x 39,5 x 43 cm nejmenší profesionální barevná A4 tiskárna na světě. Inovativní technologie Space Saving navíc zajišťuje, že všechny provozní i servisní úkony lze provádět z přední strany zařízení, takže po stranách postačí pouze dva centimetry prostoru.

Automatický oboustranný tisk, tzv. duplex, který značně usnadní obsluhu tiskárny, ušetří čas a může snížit spotřebu papíru až o 45 procent. Zajímavostí u OKI je také možnost tisku bannerů o délce až 1,3 metru. Zařízení formátu A4 s rozlišením 1 200 × 1 200 dpi tiskne rychlostí 35 stran za minutu barevně i černobíle.

Spolehlivost byla při vývoji modelu C650 klíčovým parametrem a využití kovových komponent namísto plastů činí z této tiskárny jednu z nejrobustnějších ve své třídě, což dokazuje i hmotnost 28,2 kg a tříletá záruka se servisem v místě provozu.

Velmi důležité jsou náklady na tisk, které jsou u tohoto modelu s vysokokapacitními tonery na 6000 (barvy CMY) a 7000 stránek (černý K) extrémně nízké. Můžete tak bez obav tisknout kvalitní plnobarevné návrhy a vizualizace.

Více informací o tiskárnách OKI pro architekty najdete zde https://info.okieurope.com/cz/architekti.

tiskárna
Foto: OKI

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky