kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Úspěšný život se zrcadlí také v koupelně

Úspěšný život se zrcadlí také v koupelně

koupelna
Foto: TECE
Dnes jsou koupelny individuální stejně jako lidé, kteří je používají. Nároky uživatelů jsou mnohem vyšší než dříve, a proto se možnosti designu staly zcela neomezenými. Soulad všech detailů vybavení je v návrhu extrémně důležitý. Plánování však může být zcela prosté. Předpokladem je spolehlivý systém nabízející elegantní vzhled spolu s inovativními technologiemi. Výrobky TECE pomáhají navrhnout a realizovat každý projekt pro soukromou či veřejnou stavbu nebo rekonstrukci snadno i efektivně.

Současná moderní koupelna neznamená neobyčejné extravagantní místo. Daleko důležitějším se stalo přizpůsobení jejího prostoru dlouhodobému flexibilnímu využití. Koupelna musí být schopná se do budoucna přizpůsobovat dalším požadavkům uživatele. Nikdy totiž nevíme, kdy bude potřeba určité elementy modernizovat bez toho, abychom bourali celé stěny. Klíčem k dlouhodobé spokojenosti klienta je tedy přizpůsobivost a kompatibilita jednotlivých prvků. Velikost koupelny dnes není tak důležitá, jako co nejefektivnější využití místa.

Inteligentní toaleta, která se ráda přizpůsobí

V domě, kde žijí dospělí s malými dětmi, je kromě pohodlí a bezpečnosti důležitá také snadná a jednoduchá obsluha všeho vybavení. Značka TECE má v nabídce nesmírně funkční WC terminál TECElux, který umožňuje velmi jednoduše a flexibilně nastavovat výšku WC po instalaci až o 2 cm níže a o 6 cm výše. Vůbec není třeba demontovat sanitární keramiku. Krycí deska z bezpečnostního skla se totiž pohybuje spolu s toaletou a tak nedochází ani k narušení elegantního vzhledu.

Ovládací tlačítka standardního dvoumnožstevního splachování jsou integrovaná do horní skleněné desky na přání zákazníka ve variantě s manuální či elektronickou aktivací. Funkce elektronické aktivace “sen-Touch“ rozpozná blížící se osobu senzorem, který automaticky spustí jemné podsvícení úspornými LED diodami, což ocení zvláště v noci každý, koho obtěžuje prudké umělé světlo. Tiché a úsporné splachování je umožněno hygienicky a bezdotykově, kdy je spláchnutí spuštěno pouhým pohybem prstů v blízkosti tlačítek.

wc
Foto: TECE

Konečně ničím nerušená vůně

Terminál TECElux má v sobě zakomponováno také tiché odsávání pachů ceramic-Air. Pomocí uhlíkového filtru s dlouhou životností je vzduch zbaven zápachu hned u zdroje. Čistý a svěží je pak veden zpět do koupelny, takže nepotřebujete žádné další odsávání nebo ventilaci. Odtah se spustí automaticky po zaznamenání pohybu uživatele a vypne se krátce po spláchnutí. Díky tomu nedochází ke zbytečné spotřebě elektřiny.

TECElux se stal lídrem ve světě koupelnového designu a moderních technologií, protože je kombinací elegantního stylu, chytrých funkcí a kvalitního materiálu. Zaslouženě získal řadu ocenění. Nejprestižnějším bylo bezesporu udělení ceny Red Dot Design Award. Svou jednoduchou krásu a jedinečnost zdůrazňuje také použitým materiálem, kterým je bílé nebo černé sklo.

wc
Foto: TECE

Soulad v materiálu i barvě

Sklo bylo a vždy bude synonymem čistoty a luxusu. Pokud jste si tento materiál také oblíbili, můžete nyní WC terminál TECElux zkombinovat se sprchovým žlabem ve stejném provedení. Řešení odtoku vody tímto způsobem respektuje a nenarušuje prémiový design koupelny. Stává se totiž téměř neviditelným. Skleněné sprchové žlaby TECEdrainline spojují funkci a elegantní design v samém základu a vytváří celistvý dojem podlahy bez přechodů.

koupelna
Foto: TECE

Ve světě koupelen je sklo nadčasovým trendem a TECE jasným inovátorem. S dobře promyšleným řešením, spolehlivými technologiemi, dlouhodobou funkčností a špičkovým designem zaujaly výrobky této značky v koupelnách náročných zákazníků již svou stabilní pozici.

Kompletní sortiment vybavení koupelen v segmentu ovládacích tlačítek pro toalety, sanitárních modulů, předstěnových profilů, sprchových žlabů, profilů a podlahových vpustí, potrubních a násuvných spojovacích systémů, či TECEfloor systému podlahového vytápění si po předchozí telefonické domluvě můžete prohlédnout v předváděcím centru TECE Česká republika, Voctářova 2449/5, Praha 8, tel. 273 134 240 nebo na www.tece.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky