Read More From Our Blog

latest from the industry
Výsledky vyhledávání

Blog List – No Sidebar

Nový Dornych

Regionální novinky: Crestyl vyrazil do Brna

Jaké jsou novinky v oblasti regionálních nemovitostí?

Zámeček Pálffy ve Svatém Juru

Zámeček Pálffy ve Svatém Juru – přeměna z ruiny na vel...

Pro rege et patria – ⁠pro krále a vlast –⁠ tak kdysi znělo krédo rodu Pálffyových, dnes jeho nadčasovost ctí i moderní vinařství ViaJur. Sídlí totiž v historickém Zámečku Pálffy ve Svatém Juru, kde tradice výroby vína sahá až do 15. století. Areál nasycený dějinami dnes zdobí také moderní vinotéka s ocelovým opláštěním.

kuchyně

STOPKA představuje Sub-Zero Wolf

STOPKA představuje novinku ve svém portfoliu, značku Sub-Zero Wolf. Americká značka představuje to nejdokonalejší z kuchyňských spotřebičů.

forum

Z developmentu se stalo dobrodružství

K těžkopádnému územnímu plánování a povolování staveb přibyly nebývale vysoké úrokové sazby, extrémně drahé energie a rostoucí ceny stavebních materiálů. Developeři, realitní kanceláře i investoři vidí řešení v rozumnějším stavebním právu, ale i v zavedení eura, ukázal letošní ročník brněnské konference Real Estate Forum, kterou pořádá advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS.

Betonepox

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si ...

S podzimem, který nám teď vládne, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení interiéru. Hlavní roli zde hrají minimalistické betonové stěrky Betonepox a Imitace Betonu, které dodají eleganci, moderní design a nadčasový vzhled každému modernímu bydlení.

Marcel Soural

Stavět na brownfieldech je dobré pro město i jeho obyv...

Investiční skupina Trigema patří k největším developerům v Česku. Její počiny architektonicky i koncepčně často vyčnívají z řady, ať už jde o originální projekt Lihovar na pražském Smíchově, nebo architektonicky unikátní dům Fragment. Kromě bytů na prodej Trigema staví také nájemní bydlení a poohlíží se po dalších lokalitách mimo Prahu. „Díváme se po brownfieldech v celém Česku,“ říká Marcel Soural, majitel a předseda představenstva …

Porovnejte nabídky