Read More From Our Blog

latest from the industry
Výsledky vyhledávání

Blog List – No Sidebar

Tři Grácie

Tři Grácie se vrací. A vedle vína sázejí i na gastrono...

Legendární pražská vinárna Tři Grácie se vrací na scénu. Komorní podnik otevřený v polovině šedesátých let býval vyhlášeným místem, kam na dobré víno z valtických vinných sklepů chodila celá řada hereckých osobností. Nyní se po zdařilé rekonstrukci mění na restauraci, která vedle skvělých vín sází na poctivou českou gastronomii.

dveře

Dveře IDEA od JAP FUTURE: V jednoduchosti je krása

Minimalismus už není jako dříve jen doménou umění, filozofie nebo architektury, ale stal se z něj vyhledávaný životní styl. Interiér a design jsou další oblasti, do kterých minimalismus postupně pronikl.

mrakodrapy

Reality porazily inflaci

Výnosy nemovitostních podílových fondů loni většinou skončily v plusu i po odečtení inflace. Ode dna se odrážejí také investice do činžovních bytů, a to především v regionech.

Albus lounge

Terasy jako plnohodnotné obytné prostory

Pro letošní rok přichází opavský výrobce venkovního nábytku Todus hned s několika novými produkty, které doplňují stávající portfolio značky. Stěžejní novinkou nadcházející sezóny je kolekce Albus, kterou navrhlo belgické Studio Segers.

WC

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela je ideální kombin...

Voda se stala nenahraditelnou součástí každodenní osobní hygieny. Čistí a umožňuje zažít jedinečný pocit svěžesti. To jsou důvody, proč se stále více lidí nadchne pro přirozenou a blahodárnou hygienu také po použití toalety. Sprchovací WC Geberit AquaClean představuje ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň je jeho …

Platon Life Global Digital Ecosystem Summit 2022

Světoví experti se v Praze zaměřili na digitalizaci a ...

Jaký vliv a dopady má digitalizace na vzdělání, životní prostředí a platební systémy? Světoví experti a osobnosti na oblasti informačních technologií, bankovnictví i umění o tématu diskutovali na prestižní mezinárodní konferenci o digitalizaci a kryptoměnách Platon Life Global Digital Ecosystem Summit 2022 v pražském Slovanském domě.

Porovnejte nabídky