Announce The Latest News

attract clients with useful information
Výsledky vyhledávání

Blog List – Sidebar Right

Blog List template can be selected from Theme Options – GRID or LIST layout. This is the Grid layout.

tiskárna

Tiskárny pro architekty – rychlý a ostrý tisk

Tisk architektonických návrhů je i dnes nezbytný pro profesionální prezentaci návrhů klientovi. Výtisky je potřeba mít k dispozici ihned, ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu. K tisku přitom není třeba pořizovat rozměrný plotter, který se nehodí pro běžný kancelářský tisk. S úspěchem lze využít mnohem univerzálnější barevné LED tiskárny od japonské značky OKI. Mezi A3 LED a laserovými tiskárnami jsou dokonce nejprodávanější na …

linguine nero

Ochutnejte kus pravé Itálie v malostranském Pastaři

Ani se tomu nechce věřit, ale oblíbená malostranská restaurace Pastař slaví v září již osmé narozeniny. A stále ji neopouští energie a zápal, se kterými se před lety vrhla na pražskou gastronomickou scénu. Stejně tak zůstává věrná svému poslání: nabídnout Pražanům autentickou italskou gastronomii v kulisách rodinného podniku s komorní, domácí atmosférou a precizním servisem.

Range Rover

Range Rover Design Drive: Cesta za inspirujícími osobn...

Range Rover Design Drive, to je několikatýdenní cesta s novým Range Roverem za inspirujícími osobnostmi, které hovoří o tom, co je jim nejbližší – design, moderní luxus, inovace.

dům

Rezidenční nemovitosti: PSN rekonstruuje žižkovské čin...

Jaké se udály novinky v oblasti rezidenčních nemovitostí?

golfová hůl

Dopřejte si kvalitu a výjimečnost se značkami Itobori ...

Mezi golfisty je stále více těch, kteří mají rádi výjimečné značky. Což napomohlo k myšlence poohlédnout se po světových trzích a získat pro český trh exkluzivní značky, například Itobori a Cadero.

dům

V Praze vyroste Alfred se soláry na střeše

Na vysočanský brownfield se vrací život. Čtvrť Emila Kolbena, kterou buduje Skanska Residential, se rozroste o moderní bytový dům s fotovoltaikou. Ponese jméno Kolbenova bratra Alfreda. Kromě vysokého standardu osloví i důrazem na udržitelnost.

Porovnejte nabídky