Announce The Latest News

attract clients with useful information
Výsledky vyhledávání

Blog List – Sidebar Right

Blog List template can be selected from Theme Options – GRID or LIST layout. This is the Grid layout.

Ytong

Stavební systém Ytong – od velkoformátových tvárnic po...

Společnost Xella se na poli inovací orientuje jak na vývoj stavebních materiálů, tak i na komplexní služby, které optimalizují celý proces výstavby. Současně nezapomíná na tradiční stavební prvky, jako jsou například příčkovky Ytong. Z výsledků tohoto inovačního vývoje těží investoři, architekti i realizační firmy, kteří oceňují úsporu času, materiálu a zvýšení efektivity ve všech fázích projektu.

Oaks Prague

Do Oaks Prague se stěhují první obyvatelé

Unikátní developerský projekt Oaks Prague v Nebřenicích u Prahy v posledních měsících rychle roste. Jako první koncem prosince získaly kolaudační souhlas rodinné domy od McGarry-Moon Architects. Kolaudace domů od JTP Architects (Rezidence v zahradách) a Chapman Taylor Architects (Rezidence u parku) proběhne v následujících týdnech. Do malebné lokality na jih od metropole se pomalu stěhují první obyvatelé. Souběžně začala stavba dalších domů, konkrétně luxusních …

Emanuele Missaglia

Designér Emanuele Missaglia: Lapen vůní dřeva

Krása, elegance a věhlas italského nábytku vyrůstá z tradice, mezi jejíž výrazné pokračovatele patří i Emanuele Missaglia. „Nedefinuju nijak specificky svůj styl, protože je čas experimentovat se vším,“ říká italský designér a architekt, jehož doménou je dřevo. Své jméno již několik let spojuje s výrobcem podlah Foglie D’Oro, jehož produkty jsou také v portfoliu české firmy Valen&Masar.

škola

Přírodní linoleum Gerflor DLW Marmorette zkrášlilo pro...

Waldorfská škola Olomouc je soukromá škola v Olomouci poskytující waldorfské vzdělání na úrovni mateřské, základní i střední školy. Její nový vzdělávací kampus vyrostl v olomoucké městské čtvrti Hejčín a od září 2021 už slouží žákům a studentům. Společnost Gerflor sem dodala téměř 3000 m2 svých podlahových krytin, přičemž polovinu tvoří přírodní linoleum Gerflor DLW Marmolette.

Peter Bečár

Peter Bečár z Crowdberry: Nehledáme investiční příleži...

Skoro celý profesní život strávil v nemovitostech. Peter Bečár, partner investiční platformy CROWDBERRY a předseda dozorčí rady fondu CB Property Investors, si klade za cíl, aby investor měl možnost vydělat co nejvíc. „Diverzifikujeme, budujeme smíšené portfolio a chceme, abychom spolu s našimi investory byli už na začátku v procesu, kdy se příležitost vytváří a s ní i hodnota,“ nechává nahlédnout do svého uvažování.

Jaroslav Havel

Jaroslav Havel: Z Investičníweb.cz uděláme první volbu...

Vydavatelství Premium Media Group získalo poloviční podíl v respektovaném ekonomickém serveru Investičníweb.cz. „Chceme tak oslovit bonitnější publikum, které pravidelně investuje do různých typů aktiv a zajímá se o alternativní investice,“ vysvětluje Jaroslav Havel, majitel vydavatelství Premium Media Group.

Porovnejte nabídky