Real Estate Blog

the latest news
Výsledky vyhledávání

Blog List – Sidebar Left

A blog (a truncation of the expression „weblog“)[1] is a discussion or informational website published on the World Wide Web consisting of discrete, often informal diary-style text entries („posts“). Posts are typically displayed in reverse chronological order, so that the most recent post appears first, at the top of the web page. Until 2009, blogs were usually the work of a single individual,[citation needed] occasionally of a small group.

Ytong

Stavební systém Ytong – od velkoformátových tvárnic po...

Společnost Xella se na poli inovací orientuje jak na vývoj stavebních materiálů, tak i na komplexní služby, které optimalizují celý proces výstavby. Současně nezapomíná na tradiční stavební prvky, jako jsou například příčkovky Ytong. Z výsledků tohoto inovačního vývoje těží investoři, architekti i realizační firmy, kteří oceňují úsporu času, materiálu a zvýšení efektivity ve všech fázích projektu.

Oaks Prague

Do Oaks Prague se stěhují první obyvatelé

Unikátní developerský projekt Oaks Prague v Nebřenicích u Prahy v posledních měsících rychle roste. Jako první koncem prosince získaly kolaudační souhlas rodinné domy od McGarry-Moon Architects. Kolaudace domů od JTP Architects (Rezidence v zahradách) a Chapman Taylor Architects (Rezidence u parku) proběhne v následujících týdnech. Do malebné lokality na jih od metropole se pomalu stěhují první obyvatelé. Souběžně začala stavba dalších domů, konkrétně luxusních …

Emanuele Missaglia

Designér Emanuele Missaglia: Lapen vůní dřeva

Krása, elegance a věhlas italského nábytku vyrůstá z tradice, mezi jejíž výrazné pokračovatele patří i Emanuele Missaglia. „Nedefinuju nijak specificky svůj styl, protože je čas experimentovat se vším,“ říká italský designér a architekt, jehož doménou je dřevo. Své jméno již několik let spojuje s výrobcem podlah Foglie D’Oro, jehož produkty jsou také v portfoliu české firmy Valen&Masar.

škola

Přírodní linoleum Gerflor DLW Marmorette zkrášlilo pro...

Waldorfská škola Olomouc je soukromá škola v Olomouci poskytující waldorfské vzdělání na úrovni mateřské, základní i střední školy. Její nový vzdělávací kampus vyrostl v olomoucké městské čtvrti Hejčín a od září 2021 už slouží žákům a studentům. Společnost Gerflor sem dodala téměř 3000 m2 svých podlahových krytin, přičemž polovinu tvoří přírodní linoleum Gerflor DLW Marmolette.

Peter Bečár

Peter Bečár z Crowdberry: Nehledáme investiční příleži...

Skoro celý profesní život strávil v nemovitostech. Peter Bečár, partner investiční platformy CROWDBERRY a předseda dozorčí rady fondu CB Property Investors, si klade za cíl, aby investor měl možnost vydělat co nejvíc. „Diverzifikujeme, budujeme smíšené portfolio a chceme, abychom spolu s našimi investory byli už na začátku v procesu, kdy se příležitost vytváří a s ní i hodnota,“ nechává nahlédnout do svého uvažování.

Jaroslav Havel

Jaroslav Havel: Z Investičníweb.cz uděláme první volbu...

Vydavatelství Premium Media Group získalo poloviční podíl v respektovaném ekonomickém serveru Investičníweb.cz. „Chceme tak oslovit bonitnější publikum, které pravidelně investuje do různých typů aktiv a zajímá se o alternativní investice,“ vysvětluje Jaroslav Havel, majitel vydavatelství Premium Media Group.

Porovnejte nabídky