Real Estate Blog

the latest news
Výsledky vyhledávání

Blog List – Sidebar Left

A blog (a truncation of the expression „weblog“)[1] is a discussion or informational website published on the World Wide Web consisting of discrete, often informal diary-style text entries („posts“). Posts are typically displayed in reverse chronological order, so that the most recent post appears first, at the top of the web page. Until 2009, blogs were usually the work of a single individual,[citation needed] occasionally of a small group.

tiskárna

Tiskárny pro architekty – rychlý a ostrý tisk

Tisk architektonických návrhů je i dnes nezbytný pro profesionální prezentaci návrhů klientovi. Výtisky je potřeba mít k dispozici ihned, ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu. K tisku přitom není třeba pořizovat rozměrný plotter, který se nehodí pro běžný kancelářský tisk. S úspěchem lze využít mnohem univerzálnější barevné LED tiskárny od japonské značky OKI. Mezi A3 LED a laserovými tiskárnami jsou dokonce nejprodávanější na …

linguine nero

Ochutnejte kus pravé Itálie v malostranském Pastaři

Ani se tomu nechce věřit, ale oblíbená malostranská restaurace Pastař slaví v září již osmé narozeniny. A stále ji neopouští energie a zápal, se kterými se před lety vrhla na pražskou gastronomickou scénu. Stejně tak zůstává věrná svému poslání: nabídnout Pražanům autentickou italskou gastronomii v kulisách rodinného podniku s komorní, domácí atmosférou a precizním servisem.

Range Rover

Range Rover Design Drive: Cesta za inspirujícími osobn...

Range Rover Design Drive, to je několikatýdenní cesta s novým Range Roverem za inspirujícími osobnostmi, které hovoří o tom, co je jim nejbližší – design, moderní luxus, inovace.

dům

Rezidenční nemovitosti: PSN rekonstruuje žižkovské čin...

Jaké se udály novinky v oblasti rezidenčních nemovitostí?

golfová hůl

Dopřejte si kvalitu a výjimečnost se značkami Itobori ...

Mezi golfisty je stále více těch, kteří mají rádi výjimečné značky. Což napomohlo k myšlence poohlédnout se po světových trzích a získat pro český trh exkluzivní značky, například Itobori a Cadero.

dům

V Praze vyroste Alfred se soláry na střeše

Na vysočanský brownfield se vrací život. Čtvrť Emila Kolbena, kterou buduje Skanska Residential, se rozroste o moderní bytový dům s fotovoltaikou. Ponese jméno Kolbenova bratra Alfreda. Kromě vysokého standardu osloví i důrazem na udržitelnost.

Porovnejte nabídky