Real Estate Blog

the latest news
Výsledky vyhledávání

Blog List – Sidebar Left

A blog (a truncation of the expression „weblog“)[1] is a discussion or informational website published on the World Wide Web consisting of discrete, often informal diary-style text entries („posts“). Posts are typically displayed in reverse chronological order, so that the most recent post appears first, at the top of the web page. Until 2009, blogs were usually the work of a single individual,[citation needed] occasionally of a small group.

Václav Kopf a Timur Zaslavský

Václav Kopf a Timur Zaslavský: Vracíme činžákům původn...

Rostoucí trh s nájemními byty láká řadu soukromých investorů. Ti ovšem musí řešit, jak se o své byty a vztahy s nájemníky starat. Variantou je svěřit jejich správu externí firmě. „Pronajímatel nám předá klíče od bytu či bytů, sdělí nám číslo svého bankovního účtu a nestará se o nic kromě kontroly úhrady nájemného,“ popisují obchodní model společnosti KOPF Advisory její zakladatel Václav Kopf a …

Štěpán Smrčka

Anketa: Jak velký podíl ve vašem portfoliu pozemků pře...

A jak se tento podíl změnil za posledních pět až deset let? Ptali jsme se odborníků.

Martin Kareš

Martin Kareš: Dům má přinášet uspokojení a zklidnění

Rodinné domy a vily z dílny ateliéru KAREŠ ARCH vzbuzují dojem elegantního prvorepublikového funkcionalismu. Díky velkým oknům se vnitřní svět domu propojuje s okolní zahradou. „Miluju čistotu a krásu první republiky a principy, které odkročily od historismu, secese a její zdobnosti, po nichž přišlo racionální uvažování a otevřený prostor. Dům i zahradu si musí klienti užít, interiér přechází do exteriéru a naopak. Jeho obyvatelé …

Churchill

Komerční nemovitosti: Churchill s jediným majitelem

Jaké novinky se udály v oblasti komerčních nemovitostí?

Norsko

Zájem o prázdninové nemovitosti roste

Blízkost vody, dojezd do čtyř hodin a roční frekvence návštěv aspoň čtyř pobytů delších, než je rychlá víkendovka. Tak vypadají požadavky průměrných zájemců o koupi druhého domova, jejichž počty narostly s příchodem pandemie a možností práce odkudkoli.

Žďársko

Žďársko – zelené srdce Česka

Překrásná krajina, odkud se začíná vinout cesta několika řek. Krajina posetá rybníky, klidná, tichá a chráněná. Žďárské vrchy jsou označovány za zelené srdce Česka. Tady na Vysočině, na pomezí Čech a Moravy, vedle přírody vyklíčily i silné lidské příběhy, které tuto oblast utvářely, jako barokní génius Santini či šlechtický rod Kinských ve svém ždárském panství.

Porovnejte nabídky