Real Estate Blog

the latest news
Výsledky vyhledávání

Blog List – Sidebar Left

A blog (a truncation of the expression „weblog“)[1] is a discussion or informational website published on the World Wide Web consisting of discrete, often informal diary-style text entries („posts“). Posts are typically displayed in reverse chronological order, so that the most recent post appears first, at the top of the web page. Until 2009, blogs were usually the work of a single individual,[citation needed] occasionally of a small group.

domy

Regionální novinky: Domoplan jde do nájmů

Jaké realitní novinky se udály v regionech?

postel

Postel Libra – vyvážený mix pohodlí, designu a řemesla

Pokud jste během říjnového Designbloku zavítali do prostoru kláštera Gabriel Loci, mohli jste narazit na instalaci postele impozantního vzhledu obklopené čtyřmi tisícovkami knih s červeným obalem. A pokud byste měli dost drzosti a na postel si i lehli, zjistili byste, že jste nejspíš na ničem srovnatelném nikdy neleželi. Přesně to je pocit, který vzbuzuje kontinentální postel Libra.

výstava

Comeback betonu

Velkým trendem se v posledních letech stávají realizace z chladivého betonu. Vídáte je při návštěvách kaváren, restaurací nebo galerií, čím dál častěji se ale propisuje i do vybavení domácnosti. Zavítejte s námi kousek za hranice do berlínské kolébky odolného materiálu a inspirujte se zpracováním hned několika značek a autorských studií. V jejich podání si beton zamilujete.

Broadway

Komerční nemovitosti: Broadway znovu na prodej

Jaké novinky se udály v oblasti komerčních nemovitostí?

nábytek

Designové tipy: Nábytek jako umění

Jaké designové tipy jsme si pro vás připravili?

chata

Když je podlahové vytápění a chlazení symbolem efektiv...

Nic nemůže lépe prověřit energetické nároky domu než horské prostředí, kde navíc po většinu dne fouká studený vítr. To jsou Krušné hory, drsný kraj, který však imponuje svou malebností. V místě, kterému se říká Větrný vrch, si podle návrhu architektů Jána Stempela a Jakuba Jana Tesaře postavili svůj dům manželé Štěpánovi.

Porovnejte nabídky