kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » AFI Europe dokončila akvizici Avenir Business Parku v praze za 66,5 milionu eur

AFI Europe dokončila akvizici Avenir Business Parku v praze za 66,5 milionu eur

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti AFI Europe
Společnost AFI Europe rozšířila své kancelářské portfolio o další nemovitost. K areálům Classic 7 Business Park, AFI Karlín, AFI Vokovice a budově AFI City 1 nově patří také Avenir Business Park v Praze 5 – Nových Butovicích. Ten společnost koupila od fondu EPISO 4 z britské společnosti Tristan Capital Partners za 66,5 milionu eur.

Prémiový kancelářský komplex s celkovou pronajímatelnou plochou více než 25 600 m2 je téměř stoprocentně obsazen. Mezi dlouhodobé nájemce se řadí společnosti jako ČSOB (patří do skupiny KBC Group), ING, Porsche, McDonald’s, Conduent, Dermacol, Simac Technik či Coloplast. 

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti AFI Europe

„Avenir Business Park nabízí prémiové kancelářské prostory s flexibilním uspořádáním ve strategické lokalitě umožňující rychlé dopravní spojení jak do centra města, tak na mezinárodní letiště. V kombinaci s bohatou občanskou vybaveností v blízkém okolí se těší dlouhodobému zájmu významných mezinárodních nájemců. Vzhledem ke všem těmto skutečnostem perfektně zapadá do našeho současného portfolia, která dále rozvíjí a posouvá novým směrem – od výstavby a správy vlastních developerských projektů směrem k budování silného nemovitostního portfolia generující dlouhodobé zisky,“ komentuje Doron Klein, ředitel společnosti AFI Europe pro Českou republiku.

Avenir Business Park je držitelem zelené certifikace BREEAM In-Use ve stupni Very Good. Nachází se hned vedle obchodního centra Galerie Butovice a nabízí kancelářské prostory třídy A s flexibilním uspořádáním od 200 do 3 500 metrů čtverečních. Součástí areálu je nádvoří plné zeleně s restaurací a kavárnou. Avenir je snadno dostupný městskou hromadnou dopravou, ovšem nechybí ani dostatek parkovacích stání v podzemním parkovišti.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky