kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Akvizice polského developera českým Crestylem za 8,5 miliardy korun se stala regionální investiční transakcí roku

Akvizice polského developera českým Crestylem za 8,5 miliardy korun se stala regionální investiční transakcí roku

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Crestyl
Letošní akvizice klíčového polského developera Spravia (dříve Budimex Nieruchomości) českým Crestylem a investiční skupinou Cornerstone Investment Management získala ocenění za investiční transakci roku v regionu střední a východní Evropy. O získání ocenění v kategorii nad 100 milionů euro rozhodla odborná porota 11. ročníku EuropaProperty CEE Investment Awards. Vyhlášení jednoho z nejvýznamnějších realitních ocenění ve střední a východní Evropě proběhlo minulý týden. Ovládnutí developera Spravia je díky hodnotě transakce ve výši 1,51 miliardy zlotých (přibližně 8,5 miliardy Kč) jedním z největších realitních obchodů ve střední a východní Evropě od vypuknutí koronavirové pandemie.

„Získaného ocenění si opravdu vážíme. Chtěl bych poděkovat partnerovi Cornerstone Investment Management i našemu celému týmu, že se nám podařilo akvizici na jaře uskutečnit, nezabránila nám v tom ani pandemie koronaviru. Náš vstup do zahraničí byl opravdu milníkem v evoluci Crestylu, díky této akvizici jsme šestkrát zvýšili náš dosavadní roční objem prodeje rezidenčních nemovitostí,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel společnosti Crestyl.

EuropaProperty CEE Investment Awards jsou jediným oceněním svého druhu se skutečným zaměřením na investiční trh, kde hledají nejlepší investory, developery, bankéře, projekty a specializované servisní firmy. Letos se konal již 11. ročník soutěže. Z online nominací vybírá nezávislá porota, která se skládá z profesionálů v oblasti nemovitostí ze všech odvětví komerčních nemovitostí v regionu. Na průběh hlasování dohlíží auditor akce, společnost EY.

Společnost Spravia (dříve Budimex Nieruchomości) je jedním z předních polských rezidenčních developerů. Od svého vzniku v roce 1999 firma postavila více než 18 600 bytových jednotek. Aktivní je v pěti velkých polských městech a regionech – Varšavě, Krakově, Poznani, Trojměstí a Vratislavi.

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky