kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » V Krkonoších roste luxusní projekt Royal Apartments Aurum

V Krkonoších roste luxusní projekt Royal Apartments Aurum

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Neeco
V lokalitě Černý Důl se rodí luxusní projekt Royal Apartments Aurum, který se stane součástí největší wellness zóny v Krkonoších – Resortu Aurum. Vznikne zde 53 nových, kompletně zařízených apartmánů v dispozicích 1+kk a 2+kk. Ty jsou vhodné jak k vlastní rekreaci, tak k investici se stabilním výnosem. Jejich majitelé mají plně k dispozici veškeré zázemí, včetně profesionálně vybaveného fitness, krytého bazénu a vnitřního i venkovního dětského hřiště. Zároveň s tím mohou využít komplexní služby pronájmu a správy. Výstavba této etapy začne na jaře příštího roku, noví rezidenti budou moct apartmány naplno využívat od léta roku 2023. Jejich exkluzivní prodej nyní spustila realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Projekt Royal Apartments Aurum čítá 53 apartmánových jednotek o velikostech od 28 m2 do 60 m2 a dispozici 1+kk a 2+kk, které jsou pečlivě navrženy tak, aby je mohli pohodlně využívat až tři dospělé osoby nebo rodina se dvěma dětmi. V současné době se připravuje rekonstrukce stávajícího objektu, projekt by měl být dokončen v létě roku 2023. Developerem je česká skupina Neeco, jež se mj. věnuje výstavbě a provozu investičních apartmánů v Čechách i zahraničí.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Neeco

Jedná se o třetí fázi výstavby v rámci čtyřhvězdičkového Resortu Aurum s celkovou kapacitou 150 lůžek. Téměř všechny jednotky z předchozích etap jsou již rezervované – rekreační nemovitosti představují totiž v současné době velmi žádanou a nedostatkovou komoditu. To potvrzuje také ředitel realitní kanceláře Luxent –⁠ Exclusive Properties Jiří Kučera: „Zájem o rekreační bydlení, který započal v loňském roce, trvá i letos a předpokládáme, že tato zvýšená poptávka nás jen tak neopustí. Prvotním motivem současných kupujících je využití pro vlastní potřebu. Chtějí vlastnit nemovitost mimo město, kam mohou kdykoli přijet a plnohodnotně žít prakticky libovolně dlouhou dobu. Stále více se nyní zvětšuje skupina lidí upřednostňující vybavený apartmán s veškerým servisem. Ten totiž oproti standardní chatě či chalupě umožňuje komfortní bydlení i více času na odpočinek a pobyt venku v přírodě. Zároveň ale narůstá počet nákupů za účelem investice, kdy lidé druhé bydlení využívají jen po část roku k rekreaci. A v mezidobí chtějí, aby nemovitost neležela ladem a raději vydělávala. A přesně to jim projekt Royal Apartments Aurum dokáže nabídnout.“

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Neeco

Rekreace i stabilní výnos bez starostí

Součástí Royal Apartments Aurum je jedna z největších wellbeing zón v Krkonoších. Na nové majitele tak čeká komplexní zázemí včetně restaurace s moderní evropskou kuchyní, několika barů a také wellness a fitness, kde nechybí vnitřní bazén, sauny, vířivky, masážní a kosmetický salón či kardio a crossfit zóny. Ke sportu vybízí rovněž outdoorové multifunkční sportoviště s klubovým domem. Na své si přijdou i děti a mládež – v herně se mohou těšit na dětský bar, kulečník, herní konzole, stolní fotbal, air hockey nebo flippery. Ti nejmenší najdou zábavu na vnitřním i rozlehlém venkovním dětském hřišti.

Samotná organizace pronájmů a správa nemovitosti je navíc pro majitele zcela bez starostí – vše zajistí profesionální servisní organizace spadající do skupiny Aurum. Apartmán tak bude vždy rentabilní a připraven na příjezd svého majitele. „Právě stoprocentní služby v zázemí rodinného prostředí, mimo jiné správa a údržba apartmánu, zajištění jeho pronájmu anebo nabídka volnočasových aktivit včetně skibusů a různých rodinných balíčků, činí tento projekt výjimečným. Vše navíc doplňuje podmanivá krása krkonošské přírody,“ uvádí realitní makléřka společnosti Luxent – Exclusive Properties Romana Čermáková a dodává: „Další výhodou je, že lze počítat s výnosem už v průběhu přestavby apartmánového komplexu. Jedinečnou možnost vydělávat již jeden rok před dokončením stavby umožňuje zhodnocení investovaných prostředků ve výši 7,3 procent za dané období. Budoucí majitelé nemovitosti se totiž mohou zároveň stát partnery výstavby, a to díky včasné investici do projektu.“

Uprostřed přírody

Lokalita Černého Dolu se nachází ve východní části Krkonoš, přímo pod Černou horou (1 300 m n. m.). Výhodou je dobrá dopravní dostupnost, například z centra Prahy sem dojede majitel nebo potenciální nájemce zhruba za dvě hodiny.

Za dveřmi luxusního horského apartmánu čeká na místní bohaté vyžití ve všech ročních obdobích, z něhož si vyberou jak nároční sportovci, tak vyznavači rekreačního odpočinku či rodiny s dětmi. V létě lze zdejší krajinu brázdit na kole, za zmínku stojí třeba cyklistická naučná stezka sv. Barbory s panoramatickými vyhlídkami na horské okolí Černého Dolu. Lákavé jsou také procházky kolem malebných roubenek či po horských loukách, výlety na nejvyšší místa Čech nebo výstup stezkou korunami stromů. Milovníci zimních sportů určitě ocení Skiareál Černý Důl, disponující sjezdovkami různých obtížností včetně vybaveného dětského parku, přímo za okny resortu. Pár minut jízdy autem leží další lyžařské areály – v Janských Lázních, Peci pod Sněžkou a Svobodě nad Úpou, které jsou součástí Skiresortu Černá hora se společným skipasem.

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky