kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Zamilujte se na první doušek do lahodné skotské whisky Singleton of Dufftown

Zamilujte se na první doušek do lahodné skotské whisky Singleton of Dufftown

Zdroj/foto: Se souhlasem Singleton
Světový výrobce kvalitních single malt whisky Singleton mění kompletně design celého svého portfolia. Nové obaly v sobě kombinují historický odkaz značky Singleton s jednoduchostí a moderním tyrkysově-bílým designem. Objevte i vy tuto delikátní single malt skotskou whisky, která osloví všechny, kdo si chtějí svůj nápoj opravdu vychutnat.

Nové balení Singleton v sobě odráží nejen prvky moderní doby, ale i fakt, že whisky už dávno není jen nápojem gentlemanů v méně či více pokročilém věku, ale naopak ji čím dál častěji objevují i ženy a ti, kdo rádi zkouší něco nového. Jednoduchý design v tyrkysově-bílém provedení s decentními zlatými prvky zaujme svěží a moderní etiketou, které vévodí elegantní font písma, ikonické prvky a hravé detaily.  Zajímavým řemeslným prvkem je reliéfová mapa, která odkazuje na původ produktů značky Singleton.  

Zdroj/foto: Se souhlasem Singleton

Whisky Singleton of Dufftown se už od roku 1896 destiluje v palírně Duffton v oblasti Speyside, v samotném srdci výroby single malt whisky ve Skotsku. Výroba whisky Singleton probíhá s maximální pečlivostí tak, aby každá kapka whisky dosahovala té nejvyšší možné kvality a bohaté, přístupné chuti. Palírna si pěstuje vlastní ječmen, nechává tekutinu dlouho kvasit a pomalu destilovat. Aby byla výsledná chuť dokonale vyvážená a jemná, staří se jak v sudech z amerického dubu, tak i v sudech z evropského dubu. Cílem je vytvořit lahodnou whisky, která zachutná každému. 

Whisky Singleton of Dufftown vynikají především svou jemnou chutí s intenzivním aroma pražených oříšků, ovoce, třtinového cukru a čerstvé kávy. Nejlépe si ji vychutnáte samotnou nebo na kostkách ledu ve společnosti dobrých přátel, ale skvěle chutná také v míchaných drincích. 

Značka Singleton patří mezi čtyři nejlepší výrobce single malt whisky na světě. Za svůj úspěch vděčí jak vysoké kvalitě produktů, tak i jejich dokonalé chuti.

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky