kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Zapište si do diáře aneb co se děje v následujících dnech

Zapište si do diáře aneb co se děje v následujících dnech

Zdroj/foto: Pixabay
Co nás čeká v v následujících dnech? Tyto akce si nenechte ujít.

Provada

Kde: Amsterdam

Kdy: 26. – 28. 10. 2021

Pokud máte blízko k Holandsku a tamnímu realitnímu trhu, neměli byste minout letošní ročník Provady, což je v této zemi kanálů, tulipánů a lahodného sýra vůbec největší realitní veletrh. Tento rok se organizátoři rozhodli upřít pozornost na témata, jako je například udržitelnost, cirkulání ekonomika nebo byznys v čase postpandemickém. Součástí akce, kterou každoročně navštěvuje více než 25 tisíc profesionálů z oboru realit, bude samozřejmě spousta workshopů, panelových diskuzí a příležitostí pro networking.

Simed

Kde: Málaga

Kdy: 4.–6. 11. 2021

S podtitulem Realitní trh: Obchod a budoucnost se v přístavním městě Málaga ve španělské Andalusii koná tradiční realitní show Simed, která je určená všem zájemcům o investice do realit právě na jihu Španělska a pobřeží Costa del Sol. Letos se organizátoři podívají zblízka na dům budoucnosti, jehož atributy jsou udržitelnost a digitalizace, kromě toho tu starostové měst ležících na andaluském pobřeží představí budoucí projekty, jež mohou zaujmout potenciální investory, a diskutovat se bude i o strategiích a trendech ohledně zaměstnanosti, na níž má dopad situace v realitním sektoru.

International Luxury Property and Residency Conference

Kde: Cannes

Kdy: 4.–5. 11. 2021

Mezinárodní konference o prémiových nemovitostech a rezidencích pořádaná ve francouzském Cannes osloví zejména ty, kdo mají zájem o akvizici high-endových nemovitostí a služby osobního finančního poradenství, stejně jako o informace o možnostech získání dočasného či trvalého bydliště ve vyspělých zemích. Mezi vystavovateli se představí sto předních společností ze třiceti zemí z oblastí realit, práva, financí, imigrace i bankovnictví, přičemž návštěvníci se mohou účastnit široké škály přednášek, workshopů i individuálních schůzek. 

RealityFest 2021

Kde: Praha

Kdy: 8. 11. 2021

Co vše by měl znát realitní profesionál, chce-li být úspěšný v oboru? Odpovědi najde na propojené konferenci Finfest a RealityFest, která slibuje největší nezávislý festival finančních a realitních profesionálů v Česku. Bohatý program zahrnuje 65 přednášek na témata, která se točí kolem financí, realit či osobního rozvoje, prezentovaných 150 řečníky, kteří jsou špičkami ve svých oborech. Na přetřes tak přijdou například fondy kvalifikovaných investorů, investice do kryptoměn, digitální hypotéka, nástroje pojištění, výhody Facebooku pro realitní makléře, budování vztahu při vyjednávání nebo význam neúspěchu na cestě k úspěchu. Konference pro všechny případy proběhne současně offline i online.

Autor: Andrea Votrubová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky