kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Barrandez-Vous odhaluje druhou etapu bydlení v zeleni

Barrandez-Vous odhaluje druhou etapu bydlení v zeleni

Barrandez_Vous
Foto: Top Estates
Vítejte v zeleném světě Barrandez-Vous. Co se skrývá pod hravým názvem? Výjimečné bydlení v zeleni a spojení oblíbené lokality pražského Barrandova s místem pro setkávání.

Tři rezidenční objekty Barrandez-Vous s rozlehlým parkem a relaxačními zónami uprostřed, vznikají ve dvou etapách výstavby. Nedávno dokončená první etapa, Sever a Jih, je ideální volbou pro všechny, kteří hledají byt k okamžitému nastěhování či investici. Nyní developerská společnost Top Estates připravuje výstavbu druhé etapy a před pár dny zahájila prodej bytů.

Barrandez-Vous
Foto: Top Estates

Nově vznikne další bytový dům Západ, který dostavbou území harmonicky ucelí organickou architekturu rezidenčního komplexu i veřejný prostor. Díky moderním technologiím a mimořádnému standardu posune komfort bydlení ještě o krok dále. Prostorné byty se zahradami a terasami, velkoformátová hliníková okna s venkovními žaluziemi, dřevěné podlahy a podlahové vytápění, designové koupelny i podzemní parkovací stání s napájecími stanicemi pro elektromobily reprezentují nejvyšší standard bydlení v Praze.

Barrandez-Vous
Foto: Top Estates

Nechejte se hýčkat kvalitou bydlení i přírodou

Mimořádná kvalita a nadčasové materiály reprezentují obě etapy Barrandez-Vous. Ve vyhledávané lokalitě Prahy, v místě se všemi výhodami života ve městě i blízkosti přírody, se podařilo vytvořit nejen krásné bydlení, ale také místo pro setkávání a každodenní nový zážitek. Výhledy na panorama města i park plný stromů a kvetoucích rostlin připraví novým rezidentům krásnou podívanou během všech denních i ročních období.

Barrandez-Vous
Foto: Top Estates

Nejlepší rezidenční projekt v ČR

Unikátní veřejný prostor a park s přírodním amfiteátrem vytvořil pro nové obyvatele král českých zahrad, Ferdinand Leffler s týmem Atelieru Flera. Díky originální architektuře, kvalitě provedení stavby i venkovnímu prostranství se stal projekt Barrandez-Vous v roce 2021 a 2022 nejlepším rezidenčním projektem mezi stovkami staveb v České republice. Hlavními architekty projektu jsou Erika a Vladimír Vašutovi s týmem Underconstruction Architects a spolupráce s Top Estates úspěšně pokračuje i při realizaci druhé etapy.

Barrandez-Vous
Foto: Top Estates

Objevte nový zážitek z bydlení v Barrandez-Vous

Místo, kde se moderní architektura a komfort setkává s přírodou. Nechejte se hýčkat kvalitou bydlení v zeleni, výhledy na panorama Prahy i pohodou v soukromí vašich vlastních zahrad.

www.barrandez-vous.cz

Foto: Top Estates

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky