kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Bydlení v Praze s výhledem na Vltavu: Představujeme novou čtvrť Zahálka

Bydlení v Praze s výhledem na Vltavu: Představujeme novou čtvrť Zahálka

Bydlení v Praze s výhledem na Vltavu: Představujeme novou čtvrť Zahálka

Pokukujete po koupi nemovitosti v Praze, ale netoužíte po turistickém ruchu v centru metropole? Nový projekt na Praze 4 s příznačným názvem Zahálka nabízí klidné bydlení s výhledem na Vltavu, dobrou dostupnost do centra i sportovní vyžití v okolí.

Splňte si sen o bydlení s výhledem na Vltavu

Nová pražská čtvrť Zahálka je místem, kde se snoubí moderní architektura s přírodou. Naskýtá se zde možnost žít s dechberoucím výhledem na Vltavu, usínat s melodií řeky a ráno si užít kávu na terase s výhledem na Prahu. Projekt Zahálka představuje malou moderní čtvrť v Praze 4, která se postupně vyvíjí v sousedství oblíbeného golfového hřiště a řeky.

Architektonický skvost

Na tomto projektu spojila své síly hned 3 architektonická studia s atelierem Flera. Výsledkem je více než jen luxusní bydlení. Zahálka nabízí nadstandardní byty s terasami, které umožní spojit moderní bydlení s okouzlující krajinou na břehu Vltavy a golfového hřiště. Záměr projektu je podtrhnout krásu okolí a vytvořit prostor pro aktivní a komunitní život.

Sportovní vyžití i relaxace blízko přírodě

Bydlení na Zahálce nabízí široké možnosti trávení volného času. Díky dostupnosti cyklostezky podél Vltavy se jednoduše dostanete do centra, nebo si můžete udělat výlet až do Vraného nad Vltavou. Na své si jistě přijdou i milovníci golfu nebo procházek v přírodě.

Hned na druhé straně řeky najdete malebné prostředí Radotínsko-Chuchelského háje. Projekt Zahálka zkrátka láká všechny, kteří touží po moderním bydlení spojeným s aktivním životním stylem.

Investice do budoucna

Pro ty, kteří hledají nejen nový domov, ale třeba i investici do nemovitosti, nabízí Zahálka nejen širokou škálu bytů od velikosti 1+kk až 5+kk, ale komerčních jednotky pro vaše podnikání. Projekt ztělesňuje spojení přírody, moderní architektury a komunitního života, což ho činí atraktivním pro různé typy klientů.

Rezidence Zahálka je zkrátka více než jen další developerský projekt. Je to životní styl, který spojuje pohodlí moderního bydlení s kouzlem okolní přírody a aktivním společenským životem.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky