kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Geosan Development dokončil prodej stovky parcel u Poděbrad

Geosan Development dokončil prodej stovky parcel u Poděbrad

Zdroj/foto: Se souhlasem Geosan Development
Společnost Geosan Development kompletně vyprodala pozemky pro rezidenční výstavbu v obci Choťánky ve Středočeském kraji cca 3 km východně od Poděbrad. V nabídce měla celkem 108 stavebních parcel o rozloze od 650 do 1 091 m2, které postupně a v několika etapách uvolňovala od června 2019 do prodeje. Pandemie koronaviru v tomto směru zafungovala jako akcelerátor, takže jen v 1. pololetí letošního roku se prodalo 62 pozemků ze zmiňovaných 108. Aktuálně developer pracuje na dokončení jejich zasíťování a výstavbě komunikací. Předání novým majitelům je v plánu ve 3. kvartále 2021 (etapy 1.A a 1.B) a v 1. polovině příštího roku (etapy 2.A a 2.B).

„Poptávka po stavebních parcelách významně roste. Zrychlení jsme pocítili již ke konci loňského roku, kdy se nám během dvou týdnů před Vánoci podařilo prodat 14 pozemků. Ovšem následující měsíc byl v tomto ohledu ještě úspěšnější: v průběhu ledna získalo majitele dalších 28 pozemků. Prodeje ve zbývajícím období taktéž probíhaly v rychlém sledu, nicméně jejich tempo jsme již korigovali na základě pořadníku zájemců, kteří se nám přihlásili a které jsme postupně oslovovali s nabídkou nově uvolňovaných parcel do prodeje,“ komentuje Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development, a dodává: „V rámci našeho území v Choťánkách do budoucna připravujeme ještě další pozemky k prodeji, nicméně jejich uvedení na trh je reálné až v časovém horizontu roku a půl, a to v závislosti na zisku potřebných povolení.“

Prodej celkem 108 parcel byl rozdělen do čtyř fází. V současnosti probíhá jejich zasíťování a výstavba komunikací. Následná realizace domů bude již plně v rukou nových vlastníků, kteří mohou v případě zájmu využít speciální nabídky rodinných domů od partnerských společností Geosan Development.

 Pozemky leží přímo v obci Choťánky v těsné blízkosti lázeňského města Poděbrady, kde je k dispozici kompletní občanská vybavenost: široká nabídka supermarketů, obchodů a služeb včetně kulturních a sportovních zařízení je vzdálena jen několik minut jízdy, přičemž základní potřeby a zázemí jsou dostupné i v samotné obci. Krajina v přilehlém okolí nabízí nespočet příležitostí pro trávení volného času – od pěší turistiky přes jízdu na kole až po opalování na blízkém koupališti Jezero.

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky