kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Vily Nebušice: Výjimečné místo pro život na hranici Prahy

Vily Nebušice: Výjimečné místo pro život na hranici Prahy

Zdroj/foto: Loafers
V severozápadním cípu hlavního města vzniká ojedinělý projekt dvojice elegantních a zároveň praktických vil s nadčasovým designem a rozlehlou zahradou v těsné blízkosti bran nebušické mezinárodní školy. Vily Nebušice zasazené v atraktivní vyvýšené lokalitě na samém okraji obce, odkud se otevírají výhledy do nekonečné zeleně, a dokonce až na pražské Staré Město, představují ideální řešení například pro dvě spřátelené rodiny.

Projekt tvoří dvě samostatně stojící vily, situované v nejklidnějších místech Prahy 6 na vlastních pozemcích o rozloze 530 metrů čtverečních a 680 metrů čtverečních. Navrženy jsou v podobném stylu a složeny ze stejných prvků, každá však má svou vlastní nezaměnitelnou identitu a je umístěna tak, aby svým budoucím majitelům zajistila ničím nerušené soukromí.

Výhled do krajiny přírodního parku

Každou vilu tvoří dvě výrazné hmoty, které jsou v dokonalém souladu: nízká podlouhlá část s hlavním obytným prostorem a vyšší štíhlá sekce, jež se opticky vznáší nad pozemkem a působí lehce a hravě. Domy harmonicky zapadají do svého okolí, a evokují tak klid a spokojenost. Základem do posledního detailu promyšlené dispozice je podzemní podlaží se společenským prostorem, který nabízí rozmanité možnosti využití, například jako wellness či soukromá vinotéka. Velkorysý obytný prostor v přízemí je maximálně prosklený a navazuje na něj rozlehlá krytá terasa s výhledem do zeleně přírodního parku Šárka-Lysolaje, na Staré Nebušice a působivou krajinu Divoké Šárky. Z horního poschodí lze dohlédnout až na pražské Staré Město.

Zdroj/foto: Loafers

Vlastní svět plný zeleně

Všechny místnosti mají velkoformátová hliníková okna, která celoročně zajistí dostatek přirozeného světla a propojí interiér se zahradou a okolní zelení. Pocit skutečného domova zaručeně zdůrazní centrální krb v obytné části objektu i použité prémiové materiály, ať už špičkové dubové podlahy Foglie d’Oro v nadstandardních délkách, které zajímavě pozmění vnímání prostoru, nebo velkoformátové italské keramické dlažby a obklady. Při návrhu podoby zahrad bylo dbáno na využití příznivé orientace světových stran a zvolenou skladbu zeleně zaručující výraznou diverzifikaci a stálobarevnost v různých ročních obdobích. Majitelé se proto mohou těšit na svůj vlastní svět plný rozkvetlých květů a vzrostlých stromů.

Zdroj/foto: Loafers

Uprostřed přírody i blízko velkoměsta

První dochovaná zmínka o Nebušicích je stará téměř tři čtvrtě tisíciletí, kdy vesnice společně s okolními usedlostmi patřila do majetku strahovského kláštera premonstrátů. Ve středověku zdejší svažitý a k jihu obrácený terén z velké části pokrývaly vinice. K hlavnímu městu byly Nebušice připojeny v roce 1968.

Dnes jsou příjemnou moderní obcí se základní občanskou vybaveností, kde se žije v klidu uprostřed přírody, zároveň však v těsné blízkosti ruchu velkoměsta. Známé rčení praví, že u realit jsou nejdůležitější tři kritéria, a to lokalita, lokalita… a zase lokalita. V případě Vil Nebušice to platí víc než kdekoli jinde. Lidé, kteří zde bydlí, by svou adresu nevyměnili za nic na světě. Dobře vědí proč.

Zdroj/foto: Loafers

Důraz na každý detail

Projekt Vily Nebušice je dílem developerské divize společnosti Loafers Investment, která se dlouhodobě zaměřuje na menší projekty s výraznou architektonickou stopou, důrazem na maximální využití prostoru a vysoký standard rezidenčního bydlení. Architekt Martin Šimek dodává: „Když jsem dostal nabídku realizovat dvě luxusní vily v Nebušicích v Praze 6, které jsou jednou z nejlepších vilových čtvrtí v České republice, nebylo nad čím přemýšlet. Jsou zkrátka prestižní zakázky, které se neodmítají, a toto je jedna z nich.“ Majitel společnosti Tomáš Fried věří, že jedinečný a nadčasový koncept Vil Nebušice uspokojí i nejnáročnější klientelu. Dokončení stavby je plánováno na srpen 2022.

Zdroj/foto: Loafers
Zdroj/foto: Loafers

Text: Roman Zvarič, Foto: Loafers

Autor: Roman Zvarič

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky