kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Heimtextil 2024: Inovace a udržitelnost v textilním průmyslu

Heimtextil 2024: Inovace a udržitelnost v textilním průmyslu

Síla poptávky po bytovém a smluvním textilu na národní i celosvětové úrovni dostává nový impuls s blížícím se veletrhem Heimtextil 2024. V období od 9. do 12. ledna 2024 se více než
 2 600 firem představí ve Frankfurtu nad Mohanem, prezentujíce své inovativní produkty.

Olaf Schmidt, viceprezident textilií a textilních technologií, vyjadřuje nadšení a uvádí: Heimtextil poskytuje efektivní přehled všech globálních trendů v oblasti domácích a kontraktových textilií na jednom místě během čtyř dnů. V Jsme rádi, že v roce 2024 můžeme tuto zkušenost prohloubit spuštěním nového produktového segmentu Carpets & Rugs a zvýšeným počtem vystavovatelů.“

Tento rok Heimtextil 2024 otevírá novou kapitolu s představením produktového segmentu Carpets & Rugs. Hala 5.1 je věnována kobercům a kobercovým výrobkům a Hala 10.4 hostí vystavovatele z oblasti domácích textilií ze zemí asijského regionu. Hala 3 bude sloužit jako kreativní centrum pro Heimtextil Trends 24/25 a představí vystavovatele z oblasti zdobení stěn, textilního designu a textilní technologie.

Heimtextil

Trends 24/25 jsou představeny pod podmanivým názvem „New Sensitivity“, které transformují textilní průmysl a posouvají ho k trvale udržitelným a inovativním řešením. Tři hlavní oblasti zaměřují na rostlinné textilie, technologické inovace a bioinženýrské přístupy. Rostlinné textilie využívají odolné plodiny, technologie podporují recyklaci a upcyklaci, a bioinženýrské textilie spojují přírodu a technologii. Barevný inovativní přístup zdůrazňuje dynamickou a subtilní paletu inspirovanou přírodními pigmenty. Trend „Future Materials“ představuje regenerativní design, kde cutting-edge textilie a materiály ukazují směr k trvale udržitelným řešením. Vstupte do světa „New Sensitivity“ s Trendy na veletrhu Heimtextil 2024 a objevte revoluční změny v textilním průmyslu.

Heimtextil

Heimtextil 2024 se rozšiřuje nejen fyzicky, ale i obsahově. Nové uspořádání udržitelných formátů akcí pod názvem „Econogy“ a rozšířená nabídka v sekci Fibres & Yarns slibují nové další podněty pro podnikání. Klíčovým prvkem je Econogy Finder, což je adresář certifikovaných dodavatelů, usnadňující návštěvníkům nalezení udržitelných možností. Vystavovatelé na Heimtextilu mají již několik let možnost prověřit udržitelnost svých produktů a zařadit se tak do speciálních adresářů. Econogy tento proces zefektivňuje tím, že harmonizuje hodnocení napříč všemi textilními veletrhy Messe Frankfurt. Tato harmonizace nejen zvyšuje transparentnost, ale umožňuje i srovnání kritérií pro výběr šetrný k využití zdrojů a vystavovatelů. Pro zajištění kvalitního hodnocení spolupracuje Econogy s nezávislými externími odborníky na udržitelnost, kteří shrnují aktuální informace o uznávaných značkách a certifikátech, a zároveň integrují Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) do hodnotícího procesu.

Kromě Econogy Finder jsou dalšími součástmi nabídky Econogy též Econogy Hub – platforma pro poskytovatele značek a certifikátů – a jednohodinové Econogy Tours. Tyto prohlídky vede nezávislý konzultant a poskytují prostor pro intenzivní výměnu mezi návštěvníky, vystavovateli a odborníky. A diskuse Econogy Talks umožňují další vzdělávání a přenos znalostí v mnoha konferenčních a přednáškových formátech o nejnovějších inovacích v oblasti zelených textilií.

Nezmeškejte tuto jedinečnou událost, zakupte si své vstupenky pohodlně online přes naši oficiální webovou stránku. Těšíme se na setkání s vámi na jednom z nejvýznamnějších a nejinspirativnějších textilních veletrhů na světě. Heimtextil 2024 – prostor, kde ožívá inovace!

Autor: Heimtextil

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky