kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Vychází kniha Univerzita Berkshire Hathaway, exkluzivní pohled do myšlení investorů Warrena Buffetta a Charlieho Mungera

Vychází kniha Univerzita Berkshire Hathaway, exkluzivní pohled do myšlení investorů Warrena Buffetta a Charlieho Mungera

Kniha “Univerzita Berkshire Hathaway: Více než 30 let zkušeností Warrena Buffetta a Charlieho Mungera z výročních zasedání akcionářů” je nyní dostupná v českém jazyce. Přelomový pohled na uvažování a strategie dvou z nejvýznamnějších osobností světa financí a investic přináší nakladatelství Premium Media Group. Na vydání knihy se podílejí společnosti Havel & Partners, Partners a One Family Office. 

Autoři Daniel Pecaut a Corey Wrenn na více než 350 stranách poskytují detailní přehled výročních setkání investorů společnosti Berkshire Hathaway v letech 1986 až 2017. Publikace je unikátním souborem přímých citací a poznámek, která odhalují tajemství úspěchu Buffetta a Mungera z Berkshire Hathaway, jedné z nejúspěšnějších investičních společností v historii.

A bohužel se také stává shrnutím profesní dráhy Charlieho Mungera, který zemřel 28. listopadu ve věku nedožitých sta let. Patřil k nejbrilantnějším mozkům finančního světa a díky svému klientovi, Warren Buffettovi, který si jeho práce bezmezně vážil a mimořádně oceňoval, mohl vybudovat finanční impérium, které těžko hledá srovnání. 

Oba pánové jsou pro mě asi nejinspirativnějšími osobnostmi posledních 10 let mé kariéry, a to také díky své byznysové dlouhověkosti, skutečným obchodním partnerstvím i hlubokým přátelstvím. Akcie Berkshire Hathaway mají největší váhu v mém akciovém portfoliu a byly první americkou akcií, kterou jsem si kdy koupil. Fotografie obou devadesátníků neodmyslitelně patří jako inspirace na konec našich interních strategických prezentací ohledně růstu tržeb a zisků,“ uvádí v předmluvě knihy Jaroslav Havel, řídící partner advokátní kanceláře Havel a Partners. Ta je generálním partnerem knihy, české vydání také podpořily společnosti Partners a One Family Office.    

Berkshire Hathaway je synonymem pro dlouhodobý úspěch a udržitelné investice. Tisíce investorů se proto každý rok vydávali na cestu do Omahy v Nebrasce, aby se zúčastnili výroční valné hromady společnosti. Na setkání, které je díky počtu zúčastněných akcionářů označované jako “Woodstock kapitalismu”, Buffett s Mungerem tradičně dlouhé hodiny odpovídali na otázky akcionářů. Diskuse se přitom netýkaly jen finančních trhů a ekonomiky, nechyběly ani cenné životní lekce, často podané velmi humorně. 

Kniha Univerzita Berkshire Hathaway nabízí ojedinělý pohled na investiční filozofie Buffetta a Mungera, ale také inspiraci v jejich podnikatelské strategii – zahrnuje diskuze a analýzy spojené s významnými investicemi do společností Coca-Cola, American Express nebo IBM a zachycuje způsoby, jakými Buffett a Munger řešili podnikatelské a ekonomické výzvy včetně finančních krizí a změn na trzích.

Univerzita Berkshire Hathaway je nepostradatelnou součástí knihovny každého, kdo se zajímá o investice a podnikání. Už dnes je k objednání na webu Premium Media Group https://eshop.premiummediagroup.cz/obchod/univerzita-berkshire-hathaway/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky