kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Ostravská stavební společnost HSF System realizuje nové projekty

Ostravská stavební společnost HSF System realizuje nové projekty

HSF System
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti HSF System
HSF System, ostravská stavební společnost, plynule pokračuje v realizaci rozestavěných projektů a dokonce oznámila i nové zakázky v objemu přes 150 milionů korun. Společnost současně realizuje i výstavbu developerského projektu haly za 85 milionů korun v ostravské průmyslové zóně Industrial area NP.

Všechny stavby společnosti HSF System pokračují podle plánu. „Dílčí výpadky zahraničních pracovníků nahrazujeme českými. Práce na našich stavbách pokračují podle původních plánů,“ uvádí Jan Hasík, ředitel stavební společnosti HSF System, a doplňuje: „Podepsali jsme tři nové kontrakty v hodnotě 158 mil. Kč a realizujeme také další etapu vlastního developerského projektu v Ostravě.“

Prvním projektem je realizace novostavby objektu pro skladování a výrobu v Liberci pro společnost Démos Trade. „Projekt spustíme v květnu a měl by být dokončen ke konci roku 2020. Jedná se již o třetí realizaci pro tohoto velmi úspěšného hráče v oblasti nábytkového kování a plošného materiálu pro výrobu nábytku,“ říká Tomáš Hess, obchodní ředitel HSF System. Další novou zakázkou, která již byla před několika týdny zahájena, je stavba vývojového centra s administrativní částí (ET Estate) v Bezděčíně pro společnost Protechmotion. Třetím novým projektem je pak výstavba nájemního objektu pro společnost House Porubka s.r.o. v Ostravě-Porubě.

V průmyslové zóně Industrial area NP v Ostravě společnost HSF System realizuje výstavbu haly na ploše 5 000 m2 s administrativní vestavbou (2 000 m2). Projekt se zatím staví spekulativně bez konkrétního nájemníka, ale již probíhají jednání s několika zájemci o dlouhodobý pronájem. Investiční náklady jsou přibližně 85 mil. Kč.

„Nyní je důležité nejen pro naši stavební společnost, ale pro celou ekonomiku, abychom pokračovali v práci s ještě větším nasazením než obvykle a předešli tak možným ztrátám souvisejícím s aktuální situací. S touto výzvou se vyrovnáváme zejména díky našim zaměstnancům, subdodavatelům a také investorům, kteří se nezalekli komplikací a pracují s plným nasazením. Věřím, že nás tato zkušenost posílí,“ doplňuje na závěr Jan Hasík.

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky