kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Investice do průmyslových realit, co dokáže porazit inflaci

Investice do průmyslových realit, co dokáže porazit inflaci

Jet Industrial Lease
Foto: Jet Industrial Lease
Překonat dvoucifernou inflaci se v minulém fiskálním roce povedlo málokterému investičnímu produktu. Jako jeden z mála to dokázal fond Jet Industrial Lease s dvacetiprocentním zhodnocením.

Jak už napovídá jeho název, fond Jet Industrial Lease investuje zejména do průmyslových realit. „Specializujeme se na investice do industriálních a logistických nemovitostí se zajímavou přidanou hodnotou. V zájmu diverzifikace se však angažujeme také minoritně v oportunitních investicích do komerčních aktiv, například administrativních a multifunkčních budov nebo developerských příležitostí,“ říká managing director fondu Pavel Drabina. Aktuální portfolio fondu, který v minulém fiskálním roce dosáhl na zhodnocení 20,21 %, tvoří mix výrobních, skladových, R&D a administrativních nemovitostí v Česku, Německu a Polsku v hodnotě cca 3 miliardy korun.

Nemovitost je safe heaven, ale pozor!

O nemovitostech se už léta tvrdí, že představují bezpečný přístav. „Dobře sestavené portfolio komerčních nemovitostí se zajištěným příjmem z nájmů valorizovaným o roční míru inflace představuje pevnou oporu investičního portfolia,“ říká managing director fondu Pavel Drabina. Jak ale sám upozorňuje, do realit by měl investor dedikovat jen část svých disponibilních prostředků a dobře mezi fondy vybírat.

Příležitosti na dohled

Fond Jet Industrial Lease s cílovým výnosem 8 % p.a. plánuje raisovat další kapitál na akvizice. Vzhledem k aktuální ekonomické situaci očekává Pavel Drabina v budoucnu korekci trhů a růst celkového množství investičních příležitostí s dobrým výnosem: „Nové příležitosti přirozeně hledáme v celém středoevropském regionu, zajímavé příležitosti se mimo ČR objevují především v Polsku nebo Německu.“ Právě nyní je vhodný čas investovat!

Galerie

Foto: Jet Industrial Lease

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky