kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Investice do udržitelnosti: V Perském zálivu vzniká první plastic-free modulární hotelový komplex

Investice do udržitelnosti: V Perském zálivu vzniká první plastic-free modulární hotelový komplex

Sun Beach Hotel Resort
Foto: PRESTON Capital
Luxusní a zároveň udržitelný. To je vznikající hotelový komplex Sun Beach Hotel Resort na umělém ostrově Al Marjan. Hostům nabídne možnost pomocí nejmodernějších technologií měřit svou uhlíkovou stopu a stane se jediným hotelem modulárního typu v celých Spojených arabských emirátech.

Česká společnost PRESTON Capital přichází s unikátní investiční příležitostí. „Jako jediná tuzemská společnost stavíme čtyřhvězdičkový plastic-free hotel v Emirátech. Tento koncept vnímám jako unikátní a zčásti i experimentální,” říká Filip Navrátil, majitel společnosti PRESTON Capital.  

Investorům prostřednictvím společnosti  PRESTON Business projekt přináší dvě možnosti investice – formou dluhopisů s devítiprocentním výnosem nebo koupí apartmánu. V případě investice do apartmánů společnost nabízí kromě šestiprocentního výnosu také možnost využívat apartmán pro vlastní potřebu společně s nárokem na získání rezidentury ve Emirátech.

Krok k udržitelnému turismu

Hlavní myšlenkou provozu Sun Beach Hotel Resort s 255 pokoji a apartmány je propojení luxusu, zážitků a omezování dopadu turismu na životní prostředí. Stravování v hotelovém komplexu bude především z lokálních potravin.

Sun Beach Hotel Resort nabídne to nejmodernější, co lze v hotelu 21. století nalézt. Ať už jsou to procesy jako check-in či zamykání dveří, které půjdou pohodlně vyřídit přes aplikaci, a která hostům umožní změřit si svou uhlíkovou stopu či spotřebu energií. Chytré technologie umožní i navodit atmosféru pomocí hudby a videí. 

Samozřejmostí komplexu jsou vyhlídkové terasy, soustava bazénů, restaurací a barů. Zajímavostí také je, že na ostrově Al Marjan, kde se hotel staví, stojí první kasino, které bylo ve Spojených arabských emirátech otevřeno.

Galerie

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky