kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Unikátní lofty s atmosférou New Yorku exkluzivně v nabídce Svoboda & Williams

Unikátní lofty s atmosférou New Yorku exkluzivně v nabídce Svoboda & Williams

Vanguard
Foto: Svoboda & Williams
Na základě exkluzivního pověření developera zahájila realitní kancelář Svoboda & Williams prodej osmi exkluzivních bytových jednotek v nejvyšších patrech ojedinělého rezidenčního projektu Vanguard.

Loft není jen způsob bydlení, loft je životní styl. Osobitá atmosféra, známá z post industriálních rezidencí ve světových metropolích, je konečně dostupná i v Praze, a to v projektu Vanguard v pražských Modřanech. Ten ducha bývalé továrny na letecké součástky vrací do života v podobě exkluzivních loftů, které disponují jedinečnými proporcemi: světlá výška stropů v některých patrech dosahuje až 4,5 metrů, vysokozátěžové stropy unesou takřka cokoliv. To nabízí skvělé východisko pro unikátní bydlení, které developerská společnost PSN dokázala výborně využít.

I nejnáročnější klienty ohromí exkluzivní penthousy v nejvyšších patrech budovy, která exkluzivně nabízí společnost Svoboda & Williams. Výměra 700 m² zahrnuje velkorysé střešní terasy ve výšce Petřínské rozhledy. „Stavebně jsou koncipovány jako chráněné privátní prostory, které spolu s výhledy majitelům zajistí i naprosté soukromí. Součástí teras je příprava na vlastní wellness s bazénem,“ říká Eva Prašivková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Naprostým unikátem, a to i v mezinárodním kontextu, je autovýtah, který bude pro majitele penthousů k dispozici. „Svými vozy dojedou takřka do kuchyně a ustájí je na privátním parkovacím stání, které od samotného loftu odděluje prosklená příčka,“ upřesňuje Prašivková. Na plochu vymezenou pro parkování se vejdou až tři vozidla. „Rezidentům je k dispozici aplikace, která umožní rezervovat si autovýtah na přesný čas a neztrácet tak ani minutu při odjezdu,“ doplňuje konzultantka Svoboda & Williams.

Byty jsou nabízeny jak v základní úpravě shell & core, která klientům poskytne prostor pro realizaci vlastních snů, tak kompletně dokončené a vybavené nábytkem. Zájemci se mohou inspirovat menšími vzorovými lofty od studia OOOX a Ivanky Kowalski, developerská společnost PSN ovšem aktuálně rovněž dokončuje fit out dvou penthousů: jeden z nich bude zařízen jako pánské apartmá v duchu Jamese Bonda, druhý pak jako plnohodnotné rodinné bydlení pro početnou domácnost.

Galerie

Foto: Svoboda & Williams

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky