kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Kancelářské portfolio CBRE nově dosahuje téměř 130 000 m2

Kancelářské portfolio CBRE nově dosahuje téměř 130 000 m2

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti CBRE
Společnost CBRE už dva roky spravuje kancelářskou budovu Visionary v Praze 7 – Holešovicích s pronajímatelnou plochou o velikosti 22 805 m2. Nově při tom získává i zbylé kancelářské portfolio společnosti CA Immo v České republice.

Novinky zahrnují kancelářský komplex Kavčí Hory Office Park (42 265 m2) v Praze 4 a pět administrativních budov v rámci administrativního komplexu River City Prague v Praze 8 (již dokončené stavby Danube House – 21 411 m2, Nile House – 18 956 m2 a Amazon Court – 23 273 m2 a také dvě rozestavěné budovy s plánovaným dokončením letos v létě: Mississippi House – 13 383 m2 a Missouri Park  – 6 125 m2). Celkem se jedná o téměř 150 000 mprémiových kanceláří s aktuální obsazeností již dokončených budov více než 90 %, přičemž mezi prestižní nájemce patří společnosti jako Equa bank, Spaces, Adastra, ICZ, Procter & Gamble nebo Rockaway Capital.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti CBRE

Nile House

„Takováto obchodní příležitost se na kancelářském trhu objevuje zcela výjimečně, o to více nás těší, že nás společnost CA Immo pověřila správou celého portfolia. Pro klienta již dva roky spravujeme budovu Visionary v pražských Holešovicích, a proto věřím, že na základě dosavadních zkušeností a znalostí jednotlivých procesů klienta úspěšně integrujeme i další nemovitosti do portfolia CBRE. V následujících měsících se zaměříme zejména na zkvalitnění provozních služeb a péči o nájemníky. Velmi se nám líbí kombinace kancelářského a volnočasového konceptu River City, který nabízí potenciál k vytvoření komunity propojující pracovní a osobní aktivity zaměstnanců. Nové projekty Mississippi House a Missourri Park, které jsou vybaveny inteligentními technologiemi a certifikovány nejvyššími standardy, nás propojí s nájemci v záležitostech vnitřního prostředí, zdraví, bezpečnosti a pracovního komfortu. Očekáváme, že tato témata budou i nadále předmětem diskuzí na kancelářském trhu,“ komentuje Zuzana Klabalová, vedoucí oddělení správy nemovitostí v CBRE.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti CBRE

Amazon Court

Všechny administrativní budovy z portfolia CA Immo jsou oceněny mezinárodní certifikací LEED nebo německým certifikačním systémem DGNB, které prokazují jejich šetrnost k životnímu prostředí. Řada z nich se dočkala uznání i v podobě různých ocenění – například v soutěži „Best of Realty-Nejlepší z realit“. Nové projekty Mississippi House a Missouri Park navíc získají WELL certifikaci a spolu s Visionary budou patřit mezi nejmodernější a nejšetrnějších budovy v zemi.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti CBRE

Kavčí hory

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky