kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Komerční nemovitosti: Průmyslové prostory docházejí

Komerční nemovitosti: Průmyslové prostory docházejí

Zdroj/foto: Pixabay
Jaké jsou novinky v oblasti komerčních nemovitostí? Průmyslové prostory docházejí, Praha hledá architekta a v Logicor Prague Airport hlásí plno.

Průmyslové prostory docházejí

Rozjezd průmyslu a logistiky po uzavírkách a omezení ekonomiky kvůli epidemii se podepisuje na nebývalém zájmu o průmyslové prostory. Jejich neobsazenost v Česku v prvním pololetí 2021 klesla podle údajů poradenské společnosti Savills na rekordní minimum 2,4 procenta, a to navzdory tomu, že developeři dokončili ve stejné době přes 192 tisíc metrů čtverečních nových ploch. Celková nabídka průmyslových prostor na konci června dosahovala 9,3 milionu metrů, z toho nejvíc v Praze (3,25 milionu metrů).

Zdroj/foto: Pixabay

Nová realitní skupina míří na miliardu

Rozšíření byznysu do Evropy a miliardový obrat plánuje nová realitní skupina European Housing Services, do níž spojil své investice podnikatel Marek Rosenbaum. Holding bude zastřešovat realitní společnosti Bezrealitky a Maxima, které spojí síly s Českým nemovitostním trustem, který se zabývá nákupem a rekonstrukcí bytových domů. Čtvrtou firmou ve skupině pak bude služba Tvůj Správce, věnující se správě nájemních bytů.

Praha hledá architekta

Magistrát hlavního města vypsal v srpnu společně s Institutem plánování a rozvoje architektonickou soutěž na plánovanou novou koncertní síň. Budova filharmonie bude stát v pražských Holešovicích nedaleko stanice metra Vltavská. Na odhadované investici ve výši zhruba 6,1 miliardy korun by se podle představ magistrátu měli vedle města podílet také soukromí investoři. O vítězi soutěže má být jasno příští rok v květnu.

Investiční pozemek nedaleko Prahy

Do prodeje jde okrajová část golfového hřiště ve Štiříně. Jde o zcela mimořádný pozemek umístěný v klidné části obce Kamenice – Štiřín, který sousedí s areálem štiřínského zámku. Nemovitost je nabízena za cenu 1.750,- Kč za m2.

V Logicor Prague Airport hlásí plno

Logistický areál společnosti Logicor v Dobrovízi nedaleko Prahy v srpnu podepsal smlouvu s internetovým prodejcem nábytku Bonami. Díky dohodě o pronájmu šesti tisíc metrů čtverečních se podařilo kompletně zaplnit celý areál Logicor Prague Airport s celkem 65 tisíci metry čtverečními skladů. Vlastník a správce hal v několika evropských zemích plánuje v Česku další akvizice.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky