kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Signal Festival přilákal davy lidí. Výstava v rozšířené realitě bude pokračovat celý rok

Signal Festival přilákal davy lidí. Výstava v rozšířené realitě bude pokračovat celý rok

Signal Festival se vrátil po dvouleté pauze zpět. Devátý ročník festivalu digitální a kreativní kultury, který se konal od 14. do 17. října v Karlíně, Holešovicích a Starém Městě, představil také novou trasu v rozšířené realitě. Virtuální umělecká díla si za pouhé čtyři dny vyzkoušelo prostřednictvím mobilní aplikace více než 20 000 lidí. Projekt Signal AR, který festival vyvíjel ve spolupráci se studii Brainz Immersive a bicepsdigital, nadále pokračuje. Stávající šestici uměleckých děl v rozšířené realitě v budoucnu doplní další.

Devátý ročník Signal Festivalu se věnoval environmentálním problémům, udržitelnosti a vztahu člověka k planetě Zemi. Hlavní festivalové téma znělo Plan C. Festival se tak oproti dřívějším letům výrazněji zaměřil na konceptuální digitální umění, které dokázalo vyvolat kritické myšlení a debatu.

Zdroj/foto: Se souhlasem Signal Festivalu

„Z obrovské návštěvnosti máme samozřejmě radost, stejně tak si však vážíme toho, když dokážeme skrze vybraná umělecká díla či festivalové téma rozvířit diskuzi a podnítit kritické úvahy. Signal Festival patří mezi nejnavštěvovanější kulturní akce v České republice, což se sebou přináší celou řadu výzev. Rád bych také poděkoval našim věrným partnerům, díky nimž se nám daří stále zkoušet nové formáty, jako je projekt Signal AR, který se setkal s nečekaně velkým zájmem lidí,“ popisuje ředitel festivalu Martin Pošta.

Zdroj/foto: Se souhlasem Signal Festivalu

Karlínskou trasu doplnila virtuální výstava Signal AR. Šestice děl v rozšířené realitě funguje nadále a nejlépe za denního světla. Pro zobrazení instalací v rozšířené realitě je potřeba si stáhnout novou aplikaci Signal Festival, dostupnou na Apple Store a Google Play.

Zdroj/foto: Se souhlasem Signal Festivalu

Příští rok oslaví Signal Festival 10 let. Pro své fanoušky chystá celou řadu narozeninových překvapení, včetně velkého videomappingu a návratu na některé oblíbené lokace. 

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky