kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Komerční nemovitosti: Scott.Weber Workspace otevře kanceláře v Bloxu

Komerční nemovitosti: Scott.Weber Workspace otevře kanceláře v Bloxu

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Scott.Weber Workspace
Jaké jsou novinky v oblasti komerčních nemovitostí?

Workspace otevře kanceláře v Bloxu

Největší poskytovatel flexibilních kanceláří a coworkingu v Praze rozšířil svou nabídku o novou lokalitu. Společnost Scott.Weber Workspace v září oznámila, že své už deváté centrum nabídne v kancelářské budově Blox v Praze 6-Dejvicích. Celkem firma v budově dokončené v roce 2016 obsadí přes 2,5 tisíce metrů čtverečních včetně dvou privátních teras určených pro klienty. K dispozici bude v novém centru Workspace 310 pracovních míst.

Crestyl představil kanceláře na Hagiboru

Ještě letos plánuje developerská společnost Crestyl zahájit výstavbu kancelářské části projektu Hagibor, který buduje na rozhraní Vinohrad a Strašnic poblíž stanice metra Želivského. Celkem zde vyroste šest kancelářských budov. První etapa zahrnuje dva administrativní objekty, které nabídnou 31 tisíc metrů plochy k pronájmu. Z toho téměř devět tisíc metrů obsadí mediální dům Czech News Center, který sem přesune své sídlo. Dokončení stavby je naplánováno na konec roku 2023.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Crestyl

RSBC kupuje sídlo ČEZ

Realitní společnost CPI prodává administrativní budovu v pražské Michli, ve které sídlí energetická skupina ČEZ. Kupujícím je česká investiční skupina RSBC, která kancelářský objekt koupí za blíže neupřesněnou cenu. Podle odhadů by transakce mohla dosáhnout vyšších desítek milionů eur. Budova má téměř 16 tisíc metrů čtverečních kancelářských ploch a 328 parkovacích míst.

Amazon staví další centrum

Internetový prodejce Amazon vybuduje v průmyslovém parku na okraji Kojetína na Přerovsku nové robotické distribuční centrum. Budova, která roste na brownfieldu po bývalých usazovacích nádržích cukrovaru, staví developerská společnost Panattoni. Po dokončení tu mají vzniknout více než dva tisíce pracovních míst. Stavba logistického centra bude dokončena příští rok, plné zprovoznění je naplánováno na rok 2023.

Aukce Paláce Broadway krachla

Pokus státu zbavit se lukrativní nemovitosti v centru Prahy skončil neúspěchem. Palác Brodway dal do aukce Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových a požadoval historicky nejvyšší částku při prodeji majetku státu: 1,05 miliardy korun. V průběhu elektronické aukce se podle úřadu zapojil jediný účastník, žádnou nabídku ale neučinil. Stát má nyní v plánu oslovit se stejnou nabídkou stávající nájemce budovy na pražském Náměstí republiky.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky