kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » MBARE zve na konferenci Trendy ve financování realit

MBARE zve na konferenci Trendy ve financování realit

přednáška
Foto: MBARE
MBA program Nemovitosti a jejich oceňování, který se již čtvrtým rokem vyučuje na Vysoké škole ekonomické v Praze, vás zve na odbornou konferenci Trendy ve financování, kterou pořádá ve spolupráci s Katedrou financí a oceňování podniků Vysoké školy ekonomické v Praze.

Jednodenní konference proběhne ve čtvrtek 15. září 2022 na půdě VŠE v Praze. Po úvodní panelové diskusi předních českých ekonomů, k nimž patří Helena Horská (Raiffeisenbank), David Marek (Deloitte), Jan Pavel (Národní rozpočtová rada) a Tomáš Prouza (Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR) se program rozdělí na dvě paralelně probíhající části: financování realit a korporátní financování.   

V realitní sekci bude program zaměřený na dluhové, ekvitní a mezaninové financování realitních projektů a na realitní crowdfunding. Velkým tématem bude vliv ESG a EU taxonomie na financování realitních projektů. Součástí bude také panelová diskuse na téma financování realitních projektů, které se zúčastní představitelé realitních společností Heimstaden, JLL, Demaco, Upvest a Crowdberry.

Detailní program, registrace a prodej vstupenek jsou online. 

Otevírá se 5. ročník MBARE

Aktuálně probíhá přijímací řízení do pátého ročníku MBARE. Dvouletý program je jediným MBA kurzem ve střední Evropě, který byl akreditován mezinárodním profesním sdružením RICS.

V každém ročníku je zapsáno 24 studentů, které v roli lektorů provází nejlepší realitní profesionálové na českém a středoevropském realitním trhu. Studium se skládá z přednášek, praktických cvičení a pravidelných návštěv zajímavých nemovitostí v Praze a v regionech. Je završeno obhajobou projektu, na kterém posluchači pracovali v průběhu celého studia.

Bližší informace o MBARE poskytne Blanka Smolíková Sobotková ([email protected]). Přijďte se podívat na konferenci, kde se setkáte také s lektory, absolventy a studenty MBARE!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky