kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Nároky na makléře udává nejen zákon, ale i doba

Nároky na makléře udává nejen zákon, ale i doba

Zdroj/foto: Se souhlasem MBA
Dává to smysl Realitní makléř je osobou, která v danou chvíli nese zodpovědnost mnohdy s celoživotními úsporami svých klientů a zprostředkovává jim závazek na dlouhá léta. Krom velké zodpovědnosti se musí makléř, broker nebo jakkoli jinak nazývána profese realitního zprostředkovatele, orientovat nejen na realitním trhu, ale musí mít znalosti i z oblasti práva, daní, financí, marketingu a dalších oborů. Je tedy zcela přirozené, že by makléř měl prokázat odbornou způsobilost. Vzdělání je základ, praxe nezbytnost Realitní trh je živý organismus. Změny na trhu samotném, změny v poskytování hypotéčních úvěrů, právní změny nutí být makléře neustále ve střehu a vzdělávat se kontinuálně. Splnění požadavků na úroveň vzdělání pro vstup do odvětví ještě neznamená úspěch na pracovním poli. Možnost dalšího rozvoje nabízí profesní studium MBA. Proč studovat dál? MBA studium trvá 12 -18 měsíců a je koncipováno tak, aby doplnilo teoretické znalosti, ale primárně rozšiřuje ty praktické. Na pražském Business Institutu nabízí přímo obor MBA Real Estate určený nejen makléřům, ale všem dalším odborníkům pohybujícím se v oblasti realit. Mezi lektory figurují jména jako např. Filip Ondruš, MBA, který je specialistou na rezidenční development, investice do nemovitostí a současně je majitelem firmy FIOREAL s.r.o. nebo Vladimír Syruček, jehož specializací je zejména řešení duplicitního vlastnictví, vyvlastnění, stavby na cizím pozemku a věcná břemena.

Dává to smysl

Realitní makléř je osobou, která v danou chvíli nese zodpovědnost mnohdy s celoživotními úsporami svých klientů a zprostředkovává jim závazek na dlouhá léta. Krom velké zodpovědnosti se musí makléř, broker nebo jakkoli jinak nazývána profese realitního zprostředkovatele, orientovat nejen na realitním trhu, ale musí mít znalosti i z oblasti práva, daní, financí, marketingu a dalších oborů. Je tedy zcela přirozené, že by makléř měl prokázat odbornou způsobilost.

Zdroj/foto: Se souhlasem MBA

Vzdělání je základ, praxe nezbytnost

Realitní trh je živý organismus. Změny na trhu samotném, změny v poskytování hypotéčních úvěrů, právní změny nutí být makléře neustále ve střehu a vzdělávat se kontinuálně. Splnění požadavků na úroveň vzdělání pro vstup do odvětví ještě neznamená úspěch na pracovním poli. Možnost dalšího rozvoje nabízí profesní studium MBA.

Proč studovat dál? 

MBA studium trvá 12 -18 měsíců a je koncipováno tak, aby doplnilo teoretické znalosti, ale primárně rozšiřuje ty praktické. Na pražském Business Institutu nabízí přímo obor MBA Real Estate určený nejen makléřům, ale všem dalším odborníkům pohybujícím se v oblasti realit. Mezi lektory figurují jména jako např. Filip Ondruš, MBA, který je specialistou na rezidenční development, investice do nemovitostí a současně je majitelem firmy FIOREAL s.r.o. nebo Vladimír Syruček, jehož specializací je zejména řešení duplicitního vlastnictví, vyvlastnění, stavby na cizím pozemku a věcná břemena.

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky